9 príbehov z 9 svetov přehled

9 príbehov z 9 svetov
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419049/bmid_9-pribehov-z-9-svetov-V5i-419049.jpg 4 156 156

Deväť bonusových príbehov, ktoré vás zavedú do deviatich svetov severskej mytológie. .. Asgard – ríša bohov a domov najvyššieho vládcu Odina Midgard – domov ľudí Nidavellir – temná ríša trpaslíkov Alfheim – krajina svetlých elfov Jotunheim – domov nebezpečných obrov Helheim – ríša mŕtvych, ktorí nezomreli hrdinskou smrťou Niflheim – krajina zimy, ľadu a hmly Vanaheim – sídlo prírodných bohov Muspellheim –svet ohnivých démonov V deviatich svetoch stále nie je pokoj. A pretože Magnus Chase odišiel navštíviť svoju sesternicu Annabeth, nezostáva nič iné, než aby kožu na trh niesli jeho kamaráti – odvážna Samirah a jej snúbenec Amir, trpaslík Blitzen a elf Hearthstone, drzá Mallory Keenová, ozrutný Nedonosenec Gunderson, bojovný Týdžej a premenlivá/ý Alex Fierro. Podarí sa im pod ochrannou rukou boha Odina vystopovať hromovládcu Thora a znova oddialiť deň skazy ragnarök?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

9 From the Nine Worlds , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 9 príbehov z 9 svetov. Přihlašte se a napište ho.

andrejci
10.03.2023 5 z 5

Jak jsem už jednou psala tak doplňkové knížky mám moc ráda. Tady jsem si to užila především proto, že každá kapitola byla z pohledu jiné postavy. Každá řešila něco jiné a nejvtipnější pro mě bylo, že všechny potkala hromovládce.

knizninadsenec
23.02.2023 3 z 5

Bylo to vtipné, romantické, trochu boje. Někdy i komické, když Thor... No, prostě komické.

I když jsem četla, zatím, jen první díl série, tohle bylo takové, že to vůbec nevadilo. Každopádně tomu něco prostě chybělo, trochu více té akce a příběh o hlavní postavě.

HockeyGirl
21.10.2022 3 z 5

Slabá knížka, přečtená za pár dní. Bohužel nebyla tak skvělá, jako další díla. Tento byl takový skoro samostatný, příběhy ze světů byly krátké, ale nedávaly moc smysl. Nic moc čtení, naštěstí krátká knížka, takže mi to ani nevadilo. V každém je poznámka o Thorovi.

Knižní novinky (20. týden)

12.05.2019

Moudrost se dá posbírat odkudkoliv, dívá-li se člověk pořádně.

Někdy jsi sekera, jindy zas setnutá hlava.

Kniha 9 príbehov z 9 svetov v seznamech

v Právě čtených2x