Netopýři létají za šera přehled

Netopýři létají za šera https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37467/netopyri-letaji-za-s-37467.jpg 4 22 22

Lam & Coolová série

Dva starší muže, bratrance, spisovatele a obchodníka, pojí jen velice úsporné a chladné vztahy. Majetnější z nich umírá náhle na následky neidentifikovatelné choroby a v závěti odkazuje bratranci jen nečekaně malou sumu peněz. Současně je na ulici sražena autem sekretářka zemřelého, jejíž tajný ctitel dá do pohybu vyšetřování, které odhalí složitý případ podvodu a vraždy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ametyst

Bats Fly at Dusk , 1942

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Netopýři létají za šera. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
22.04.2021 4 z 5

Jedna ze série s Donaldem Lamem a Bertou Coolovou. Donald je v armádě, takže se vyšetřování většinou zúčastňuje pouze formou rad v krátkých telegramech. Všechna práce je tedy na Bertě. Případ se zajímavou zápletkou a rozuzlením. Pěkná detektivka ze „staré školy“ na jedno, dvě odpoledne. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

kokrokr
09.03.2021 3 z 5

Překombinovaný a málo záživný příběh. Mám Donalda a Bertu opravdu rád a u většiny jejich příběhů jsem dal čtyři body. Zatím jsem přečetl asi třicet knih z této série a tuhle považuji za nejslabší.

konicekbily
06.11.2020 4 z 5

Pěkně zpracovaná zápletka je časově umístěna do roku 1942, do druhé světové války, a to je právě Donald ve službách v námořnictvu Spojených států. A tak je Berta na řešení případů odkázána sama. Naštěstí má zrovna kratičkou dovolenou a pomůže jí zapeklitý případ vyřešit. Příjemná jednohubka!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Netopýři létají za šera v seznamech