Katka a klokan ze šuplíku přehled

Katka a klokan ze šuplíku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438636/bmid_katka-a-klokan-ze-supliku-86s-438636.jpg 4 17 17

Příběh o Katce, která nakreslí modrého klokana, ten obživne a vyvádí spolu samé lumpárny.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Katka a klokan ze šuplíku. Přihlašte se a napište ho.

Bonda
10.09.2023 4 z 5

Milý příběh s motivem vážně nemocného dítěte, pojato s laskavostí i svěží fantazií. Jediný zádrhel pro mě byla špetka citové manipulace v pasáži o očích maminky, ve kterých se zažehává smutnice, když dítě zlobí. No eh... Jinak celkově inteligentní a kultivované čtení. Připomnělo mi Zachráněné Vánoce od téže autorky. Ze současných autorů je Rožnovská asi nejblíže tradici E. Petišky, pokud mohu soudit: spojuje je důraz na hravost, fantazii, něhu. A to, že se nebojí ani vážných témat.

Jessybelle
30.05.2021 5 z 5

Pěkná kniha s nádhernými ilustracemi. Syn ji dostal loni při pasování na čtenáře, začali jsme ji číst, ale odložili jsme ji pro některé těžké výrazy. Letos jsme ji vytáhli, přečetli, nasmáli jsme se.
Teď mi kluci skáčou po postelích, že mají blechu v pelechu... jo a malujou po zdech...
Švestkulíne, švestkulíne tys mi ale dal...

janinca
06.05.2021 5 z 5

Ilustrace paní Popprové jsou u našich dětí velmi oblíbené, takže v knihovně to byla jasná volba!
A příběh Kačenky a Švestkulína je prostě skvělý, vtipný a zábavný. Moc se nám všem líbila neobvyklá pojmenování, i když musím uznat, že začínajícím čtenářům mohou dělat potíže.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Katka a klokan ze šuplíku v seznamech

v dalších seznamech4x