Doktore, to je ale mazec! přehled

Doktore, to je ale mazec! https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392390/bmid_doktore-to-je-ale-mazec-Xso-392390.jpg 4 43 43

Irish Country série

Doktor O’Reilly nyní žije se svou láskou Kitty a hospodyně Kinky má svého Archieho, ale mladý Barry Laverty se teprve rozhoduje, zda se opravdu chce se svou snoubenkou Sue usadit a založit rodinu. Život v Ballybucklebo mezitím plyne jako obvykle: přináší spoustu radostí i starostí a pánům doktorům předloží nejednu medicínskou hádanku. Anne Galvinovou trápí záhadný kašel, který odolává veškeré léčbě, a doktor Ronald Fitzpatrick, O’Reillyho kamarád a spolužák z medicíny, zápasí se závislostí na sázení. A pak jsou tady Kinkyiny jasnovidecké schopnosti – ty přispějí k nečekanému shledání…... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Leda

An Irish Country Practice , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktore, to je ale mazec!. Přihlašte se a napište ho.

Kristy.Seb
17.04.2024 5 z 5

Opět zase pohladilo po duši, že na sebe jsou lidi hodní a obětaví. Že to takhle nemůže fungovat i v našem světě.

Booky84
28.01.2024 5 z 5

Opět krásné a milé čtení, prostě pohlazení čtenářské duše. Je hezké, jak si všichni navzájem pomáhají a mají se rádi. Z knihy ji cítit pohoda a vykouzlí úsměv na rtech.

mia.com
13.05.2023 5 z 5

Zase moc krasny a dojemny dil. Zase musim poznamenat, ze to chce natocit seriaaaaaaal! Nejlepe ve stejnem duchu jako Herriotuv Zverolekar nebo Durrellovi.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktore, to je ale mazec! v seznamech

v dalších seznamech2x