První dojem přehled

První dojem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4837/edenton-trilogy-prvn.jpg 4 72 72

Edenton Trilogy série

Po svatbě své dcery se svobodná čtyřicetiletá matka Eden rozhodne jít za svým vlastním štěstím a usadí se v malém městečku v Karolíně. Zde ji však čekají potíže, dostane se do podezření, že byla spolupachatelkou špionáže. Je vyšetřována agentem McBridem, který se jí snaží dvořit, aby se k ní dostal blíž, avšak obezřetně, protože jeden agent byl v tomto případě již zavražděn. Do okouzlující Eden se zamiluje a zmítán mezi láskou a povinností horečně usiluje dopátrat se pravdy. Slavné autorce se opět zdařil vynikající romantický a dramatický příběh o stárnoucí dvojici hledající nový začátek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

First impressions , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize První dojem. Přihlašte se a napište ho.

pip11
11.08.2021 4 z 5

Příjemný a napínavý příběh, plný všemožných zvratů, tajemství a občas i smíchu. Celkově to byl hezký příběh a těším se další díl.

Jája92
31.01.2021 4 z 5

Příjemná oddechovka na dlouhé odpoledne, líbil se mi vztahový trojúhelník mezi Eden, Jaredem a Bradem. Konec byl trochu odfláknutý, ale jinak se mi kniha velmi líbila. Navíc je do knihy vmísen vztah mezi matkou a dcerou a zetěm. Nechybí kriminální zápletka, notná dávka romantiky i napětí.

petraj30
31.12.2020 3 z 5

Taková trocha romantiky s trochou krimi, někdy jsem se i zasmála, ale od Jude Deveraux znám mnohem lepší knihy. Na tuhle během pár dnů zapomenete, ale na letní dovolenou nebo na dlouhé zimní večery to pro jednou postačí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha První dojem v seznamech

v dalších seznamech1x