Ostrov divokých snů

Ostrov divokých snů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4835/ostrov-divokych-snu-4835.jpg 4 69 11

Edenton Trilogy série

< 2. díl

Jejich životy nemohly být odlišnější. Ariel, rozmazlená jižanská kráska z bohaté rodiny, a Sára, uštvaná dívka z newyorské kanceláře. Přesto jsou příbuzné, a ke všemu vypadají skoro stejně. Když je napadne vydávat se aspoň na čas jedna za druhou, rozehrají dobrodružství plné záhad, v němž půjde o lásku, o peníze a dokonce o život! K tomu jim poslouží výlet na ostrov proslulý svou podivnou historií. Kdysi zde žili piráti, i dnes skrývá ostrov nebezpečné tajemství. Dramatické události pomohou Sáře i Ariel najít své správné místo v životě i pravou lásku. Přijít o sny není vždycky tak úplně špatné.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Carolina isle , 2005

laura
30.06.2022 5 z 5

Mně se to líbilo. Svižné, s trošku střelenými hrdiny, kde se každý schovává za tvář či jméno někoho jiného a zákoutí jsou plná skrývaných citů i tajemství. Příběh plný nečekaných zvratů, absurdit a pocitu, že stát se může vlastně cokoli.

Úsměvné, napínavé, hravé. A začátek mě zmátl, ačkoli jsem knihu četla už podruhé. R. J. nebo David? Sára nebo Ariel?

Nakonec jim vlastně všem fandíte...

Ewe291
24.04.2022

Mam rada tuto autorku a rada sa vraciam k jej kniham, ale toto je tak zamotane ze az a to to necitam prvykrat. Myslela som ze ak si to znova precitam tak sa v tom vyznam ale nie stale som akosy stratena v tom celom.

pip11
20.08.2021 4 z 5

Svižný, napínavý a lehce dobrodružný příběh, ve kterém nechybí tajemství, napětí a neobvyklý děj plný nečekaných zvratů. Četlo se to dobře.

zouharov
28.01.2021 2 z 5

Knížka mě příjemně překvapila, příjemný čtení, když chcete vypnout.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

petraj30
14.03.2020 4 z 5

Velice rozmanitý a zajímavý příběh, ani na chviličku jsem se nenudila. Četla jsem s očima vytřeštěnýma a hltala napínavý děj. Bylo to trochu přitažené za vlasy a něco působilo jako sci-fi, ale bylo to čtivě napsané, takže by tomu i člověk věřil:-) Některé knihy nemají ani jeden příběh, ale tato kniha vydá rovnou za 10 příběhů. Takový netypický příběh s troškou romantiky.

takana
18.07.2019 5 z 5

Dobrá knížka a dobrý děj.

Doubravka1975
04.10.2017 2 z 5

tak já jsem se teda trápila a protože nemám ráda nedočtené knihy, tak jsem nakonec dočetla, ale vůbec mě to nebavilo. dvě hvězdičky dávám za námět, že přijít o sny není vždycky tak úplně špatné...

Mh200877
10.04.2016 4 z 5

Na mna trošku strašidelne na začiatku a celkovo trochu menej romanticke, ale knižku som prečitala jednym dychom. Nie typicka romanca, ale zaujimave.

zoja
04.07.2014 3 z 5

Tak myslím, že Jude napsala lepší knihy. Původně jsem chtěla dát 4 hvězdy, ale za epilog 1 strhávám. Myslím, že byl zbytečný, případně mohl být napsán o něčem jiném. Ale jinak se kniha četla dobře.

Trina1
06.06.2013 4 z 5

A Britney upadla v zapomnění... Knížka se četla velmi dobře, ačkoliv příběh samotný byl trošku neuvěřitelný, na konci samozřejmě nechybí přeslazený happyend. Přesto dávám 4 hvězdičky, nebylo to zas tak hrozný :)

Jude Deveraux (p)
americká, 1947
2013  79%Černý lev
2008  86%Rytíř ve zlaté zbroji
2009  81%Levandulové ráno
1998  78%Dědička
1999  78%Síla lásky

Kniha Ostrov divokých snů je v