První dojem

První dojem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4837/edenton-trilogy-prvn.jpg 4 72 10

Edenton Trilogy série

Po svatbě své dcery se svobodná čtyřicetiletá matka Eden rozhodne jít za svým vlastním štěstím a usadí se v malém městečku v Karolíně. Zde ji však čekají potíže, dostane se do podezření, že byla spolupachatelkou špionáže. Je vyšetřována agentem McBridem, který se jí snaží dvořit, aby se k ní dostal blíž, avšak obezřetně, protože jeden agent byl v tomto případě již zavražděn. Do okouzlující Eden se zamiluje a zmítán mezi láskou a povinností horečně usiluje dopátrat se pravdy. Slavné autorce se opět zdařil vynikající romantický a dramatický příběh o stárnoucí dvojici hledající nový začátek.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

First impressions , 2005

pip11
pip11
11.08.2021 4 z 5

Příjemný a napínavý příběh, plný všemožných zvratů, tajemství a občas i smíchu. Celkově to byl hezký příběh a těším se další díl.

Jája92
Jája92
31.01.2021 4 z 5

Příjemná oddechovka na dlouhé odpoledne, líbil se mi vztahový trojúhelník mezi Eden, Jaredem a Bradem. Konec byl trochu odfláknutý, ale jinak se mi kniha velmi líbila. Navíc je do knihy vmísen vztah mezi matkou a dcerou a zetěm. Nechybí kriminální zápletka, notná dávka romantiky i napětí.

petraj30
petraj30
31.12.2020 3 z 5

Taková trocha romantiky s trochou krimi, někdy jsem se i zasmála, ale od Jude Deveraux znám mnohem lepší knihy. Na tuhle během pár dnů zapomenete, ale na letní dovolenou nebo na dlouhé zimní večery to pro jednou postačí.

ydnac
ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

munka
munka
06.09.2018 5 z 5

Pekné oddychové čítanie, láska ženy k dvom mužom, kriminálna zápletka. Doporučujem.

Doubravka1975
Doubravka1975
10.08.2017 5 z 5

Pěkný příběh s kriminální zápletkou, děj ze současnosti a hlavní hrdinové v mém věku, přečteno za 3 večery, super!

alzbeta4340
alzbeta4340
27.07.2017 5 z 5

Detektivní romantika, oddechové čtení. Dost to připomíná FBI sérii od Julie Garwood. Mě osobně bylo nejvíce sympatické, že hlavní postavy ve vztahovém trojúhelníku byly zralí lidé ve středním věku, to nebývá tak úplně obvyklé.

Makkulka
Makkulka
11.06.2016 5 z 5

Výborná kniha, poutavý děj, ačkoliv nemusím knihy Jude ze současnosti, tahle se mi líbila moc.

moudivlacek
moudivlacek
09.04.2016 4 z 5

Pěkný příběh s prima krimi zápletkou, propletený láskou starší krásné ženy k dvěma mužům, k jednomu cítí lásku a k druhému spíše hluboké přátelství. Co je víc, kdo zvítězí, když oba po ní moc touží. Navíc hrdinka bojuje se svými city jako matky k dospělé dceři, má ji stále podporovat, nebo ji nechat žít její život, má konečně přijmout svého zetě jako vhodný protějšek pro svou dceru? Co je víc, význam osoby ve společnosti nebo skutečné city?

Simoneta
Simoneta
17.08.2014 5 z 5

Velmi pěkná knížka :) Jako jedna z mála,ne-li jediná není historických časů,ale ze současnosti a je opravdu supr :) doporučujiiii!!!

Jude Gilliam White
americká, 1947