Diabol v prestrojení přehled

Diabol v prestrojení
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500598/bmid_diabol-v-prestrojeni-zxq-500598.jpg 4 191 191

Lady Merritt Sterlingová nie je nijaká krehká kvetinka. Riadi prepravnú spoločnosť po zosnulom manželovi a snaží sa vyhýbať škandálom. Neprajná londýnska smotánka totiž čaká len na to, kedy zlyhá. Úspech sa neodpúšťa, a ak ho navyše dosiahne sebavedomá a svetaskúsená žena, spoločnosť sa môže zblázniť. No keď Merritt vtrhne do života svojrázny výrobca whisky Keir McRae, jej odhodlanie čelí skúške. Keir má po príchode do Londýna len dva ciele. Nedať sa zabiť a odolať čaru lady Sterlingovej. V oboch prípadoch je jeho budúcnosť neistá. Netuší, kto a prečo sa ho usiluje zbaviť, no Merritt je ¬jediná, komu môže veriť. Zdá sa, že vzájomná príťažlivosť je silnejšia než rozdiely medzi nimi. Nebezpečenstvo sa stupňuje a Merritt je pripravená ochrániť milovaného muža za každú cenu. Dokonca aj keď sa ukáže, že by mohol byť tým pravým diablom v prestrojení.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Devil in Disguise , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diabol v prestrojení. Přihlašte se a napište ho.

liletka_a
04.03.2024 4 z 5

První polovina knihy, božská. Chemie mezi Merritt a Keirem fungovala, jiskření, vtípky, sbližování. Hltala jsem jednu stránku za druhou. Bohužel, jakmile se kniha blížila ke konci, děj se táhnul, přistihla jsem se, že přeskakuji odstavce, kvůli tomu jedna hvězda dolu.. Velké plus za mě dialogy Sebastian & Markus & Evie & Lillian - moje srdcovky

haWranka
25.01.2024 4 z 5

Moc hezké a milé čtení. Na začátku to tedy opravdu jiskřilo, bylo to i vtipné (některé dialogy jsem si ohromně užívala). Pak to trochu ztrácelo dech a bylo to na můj vkus malinko přeslazené. Ale ty 4 hvězdy dám, protože série Čekanky je moje srdcovka a tady jsem si užila to krásné pokračování po X letech.

Damonka12
25.12.2023 4 z 5

Autorku mám moc ráda, její knihy se čtou velmi dobře a příběhy mě také dost baví.

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Zamilujte se do e-knih s 20% slevou

28.04.2022

Poslední Mona Lisa a další knižní novinky (12. týden)

21.03.2022

Kniha Diabol v prestrojení v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x