Černá lilie přehled

Černá lilie https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533285/bmid_cerna-lilie-65e19ef0c012c.jpg 4 173 173

Oldřich z Chlumu řeší vraždy na hradě Valdek. Oldřich z Chlumu se svými pomocníky řeší vraždy na hradě Valdek. Podezřelých je mnoho, protože na hradě se právě koná rodinná slavnost. Jaké tajemství skrývá vzácná tapiserie? Oblíbený autor historických knih i detektivek z českého středověku opět přivádí na scénu Oldřicha z Chlumu s jeho pomocníky panošem Otou a velitelem Divišem. Tentokrát řeší případ smrti paní Sibyly, sestřenice urozeného a vlivného Oldřicha Zajíce na jeho hradě Valdeku. Než zjistí, zda Sibylina smrt byla vraždou, nebo nešťastnou náhodou, dojde k další vraždě. Podezřelých je mnoho, protože na hradě se právě koná rodinná slavnost. Otázek, které si Oldřich z Chlumu klade, je řada, proč se mu ale zdá, že klíčem k řešení je tapiserie, na níž je zobrazena zahrada s nádhernými květy, mezi nimiž vynikají lilie, z nichž jen jedna je černá?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černá lilie. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
21.05.2024 5 z 5

Tato oddechovka mě docela zaujala

VNI
11.05.2024 5 z 5

Mám tyto detektivky ráda, ale je tam hodně postav a dějů. Není to pro každého odpočinkové čtení. Nemám ještě dočteno ale už jsem hodně spokojená.

Vojslava
11.04.2024 3 z 5

Přiznávám, že nové autorovy detektivky už nečtu zdaleka moc pozorně, protože jsem zkrátka přesvědčená, že jsou to příběhy tak prapodivně posplétané, že je zbytečné je sledovat nějak detailně a podrobně. Moc postav, moc vztahů, moc vydávání se za někoho jiného... docela by mne zajímalo, jestli si k těm příběhům pan Vondruška kreslí mentální mapy - něco takového by se mi hodilo. Jako nápad na motiv ok, ale jak už někdo psal, materiál na několik pohodovějších a přehlednějších příběhů by to hodilo. Nicméně... na relax po práci pořád dobrý.

10 nejprodávanějších knih (35. týden)

06.09.2023

10 nejprodávanějších knih (34. týden)

31.08.2023

10 nejprodávanějších knih (33. týden)

23.08.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Černá lilie v seznamech

v Právě čtených5x