Smrt kriminalisty přehled

Smrt kriminalisty
https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72520/smrt-kriminalisty-72520.jpg 4 100 100

Adam Dalgliesh série

V poli nedaleko anglického Muddingtonu je nalezena uškrcená mladá dívka a vzápětí je zavražděn doktor Lorrimer, jeden z laborantů proslulé Hoggattovy laboratoře, která zkoumá stopy z místa činu. Souvisí Lorrimerova smrt s jeho prací, nebo je třeba motiv hledat spíše v jeho osobním životě? Než inspektor Dalgliesh případ vyřeší, dostane na tucet podob Lorrimerovy osobnosti, na tucet motivů i podezřelých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Odeon

Death of an Expert Witness , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt kriminalisty. Přihlašte se a napište ho.

mataj
27.09.2023 4 z 5

Než dojde k vraždě uznávaného kriminalisty, autorka odhalí životní osudy a myšlenky jednotlivých postav, a čtenáře napadne, že všichni mají určitý motiv k jeho vraždě. Po příchodu Adama Dalglieshe na scénu začne samotné vyšetřování, postupné odkrývaní stop a ověřování alibi. Příjemná anglická detektivka.

cukrovka
08.07.2022 5 z 5

Výborná detektivka z anglického venkova. Poklidné vyšetřování bez dramatických zvratů. Je zde mnoho postav jejichž osudy jsou vzájemně propojeny. V samém závěru je nám odkryt až banální důvod k vraždě.

Ira13
28.06.2022 3 z 5

Jsem spíš na detektivky a thrilery, které mají více napětí a spád. Tato mě často uspávala. Pred koncem se rozjela a pak takové divné zakončení..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt kriminalisty v seznamech

v dalších seznamech2x