Případ pro psychiatra přehled

Případ pro psychiatra https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/7943/pripad-pro-psychiatra-7943.jpg 4 87 87

Adam Dalgliesh série

Na prominentní psychiatrické klinice je nalezena mrtvola brutálně zavražděné ženy. Případu se opět ujímá superintendant Dalgliesh. Hrůzostrašný výkřik rozřízne ticho večerní psychoterapie. V přízemí Steenovy psychiatrické kliniky je nalezeno ženské tělo s dlátem zabodnutým přímo do srdce. Superintendant Dalgliesh ze Scotland Yardu, který je právě na nedalekém literárním večírku, musí přispěchat, aby zločin vyšetřil a dokázal, kdo zavraždil tuto všemi nenáviděnou vedoucí sekretariátu... ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

A Mind to Murder , 1963

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Případ pro psychiatra. Přihlašte se a napište ho.

Kulda1981
23.01.2022 4 z 5

Kdysi jsem viděla seriál, tak jsem si chtěla po letech osvěžit paměť. Seriál se mi moc líbila a knížka bych řekla, že je ještě lepší. Výborná.

AnetaKor
04.10.2021 3 z 5

Dost velký propad oproti prvnímu dílu.

Mrňous1
28.07.2021 5 z 5

Opět výborná P.D Jamesová. Kniha má modrý štítek, ale mě zaujala a pohltila více, než třeba Rubáš pro slavíka, který má vyšší hodnocení. Opět výborné vykreslení prostředí a hlavně charaktery postav, to je její veliká přednost. Není potřeba litrů krve a horu mrtvol, aby byl příběh zajímavý a napínavý. Její knihy se čtou pomalu, klidně, člověk si je vychutnává. Je to návrat do časů, kdy svět byl ještě aspoň trochu v pořádku, což dnes opravdu potřebujeme jako sůl:-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Případ pro psychiatra v seznamech

v Právě čtených2x