Zuzel Zuzel komentáře u knih

Ostrá jako katana Ostrá jako katana Ivana Vostřáková

Napínavá knížka. Po přečtení předchozích knih mě opět nezklamala. Především i autorčin skvělý smysl pro humor.

03.02.2020 5 z 5

Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá veverka aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Skvělý závěr plný humoru. Bavila jsem se a zároveň občas měla i husí kůži. Velmi napínavé a kvalitní počtení.

03.02.2020 5 z 5

Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Kniha nezklamala - naopak velmi potěšila. Originální pojetí, zábavné a vtipné. Skvěle se četla.

03.02.2020 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Knížku doporučuji každému,kdo se chce skvěle pobavit a zbavit strachu ze hřbitovů a smrti obecně.
Už dlouho jsem žádnou knihu nepřečetla jedním dechem, tak jako tuto. Velice poutavý a zajímavý styl psaní. Pozitivně hodnotím originální nápad i příběh. Autorce fandím:) !

31.01.2020 5 z 5

Lvářka Lvářka Tereza Janišová

Lvářka byla pro mě opravdu milým překvapením. Odehrává se v zajímavém prostředí, čte se velmi rychle - obzvlášť ke konci knihy napětí graduje a čte se jedním dechem. Mojí nejoblíbenější postavou je architekt Josef a hodně mě baví i jeho židovská rodina, jak v současnosti, tak v minulosti. Líbí se mi autorčin způsob psaní i plno vtipných hlášek, které v knize najdeme.

26.01.2020 5 z 5