Zuzanka45 Zuzanka45 komentáře u knih

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen opět nezklamala! Nádherná kniha, která chytne za srdce a donutí vás zapřemýšlet. Příběh mě hned vtáhl do děje a až do poslední stránky mě ohromně bavil. Doporučuji!!!

08.07.2022 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Knihu jsem tedy moc (nebo spíš vůbec) nepochopila, nejspíš kouknu ještě na film, ale kniha mě bohužel nezaujala :/ třeba časem..

16.01.2022 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Hezké, rychle přečtené, ale občas se mi to hůře četlo.

14.01.2022 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Momentálně cítím všechny emoce. To bylo tak krásné čtení. Ten konec, aah. Dojemný. Vůbec se nemohu rozmyslet zda je lepší tento díl nebo Věřit znovu. Každý měl něco krásného v sobě. Toto téma mi každopádně bylo bližší než ve Věřit znou, protože mé hobby je focení a zemědělství, takže opravdu trefné. Zároveň jsem se naprosto dokázala vcítit jak do Sawyer tak do Isaaca, jelikož jsem pár věcí z jejich života zažila na vlastní kůži. Celou sérii jsem si moc oblíbila! Za mě jedno velké doporučení!

04.03.2021 5 z 5

Deník knižního závisláka Deník knižního závisláka kolektiv autorů

Tak se těším, až budu deník vyplňovat!! Konečně to budu mít všechno hezky sepsané u sebe a hlavně v deníčku. Skvělý nápad!

13.01.2021

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Kniha mě bavila, ale zdála se mi moc uspěchaná, což byla škoda. Vůbec by nevadilo, kdyby měla o 100 stran více a bylo to vše lépe vypsané. Byla to má první kniha od Elle Kennedy a určitě ne poslední!

04.01.2021 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Allie a Kadena jsem si zamilovala. Pokud jste romantická duše, toto čtení bude vyloženě pro vás. Moc milé, odpočinkové, romantické, prostě krásné čtení.

31.12.2020 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Ze začátku mi přišla kniha zmatená, strašně moc jmen, které jsem si musela napsat, abych věděla kdo je kdo, ale po pár stránkách jsem se začetla. Bylo hezké jak se příběhy všech propojily. V knize se odehrálo tolik skutečností, jaké jsem ani trochu neočekávala. Za pár let se ke knize určitě vrátím. Hodnotím 4,45*

21.08.2020 5 z 5

Léto na vodě Léto na vodě Petra Martišková

Příjemné letní čtení, hned jsem se do děje vžila

02.02.2020 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Jednoduše - Skvělý autor. Nádherné knihy! Nemám co k tomu víc dodat. Moc krásné a dojemné.

02.02.2020 5 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Ta krásná obálka! Příběh má pomalejší rozjezd, ale ke konci už čtení nejde odložit. Liu jsem si nejdřív moc neoblíbila, přišlo mi, že se furt lituje a jen lže, ovšem ke konci knihy, jsem její chování naprosto pochopila. Noah byl skvělý hrdina, žádný frajer, jeho chování bylo moc hezké. Celou knihu mě drželo v napětí tajemství, které oba hlavní hrdinové skrývali. Kniha s sebou nese těžká témata.

09.02.2024 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Úžasná kniha s opravdu silným příběhem. Tato knížka byla v jednu chvíli tak psychicky náročná na čtení, jelikož pojednává o vážných tématech jako domácí násilí... Stránky ubíhaly samy a já s každým otočením cítila strach, ale i naději. Konec byl jeden velký ŠOK! Nejednou jsem měla při čtení slzy v očích. Kniha mě nadchla a já si brzy pořídím další díly.

06.02.2024 5 z 5

Gump: Jsme dvojka Gump: Jsme dvojka Filip Rožek

Úžasné pokračování Gumpova příběhu. Oba dva díly byly úchvatné, každý mi něco dal a já zase brečela. Opět mě příběh dostal, dojal, rozesmutnil, dal mi naději, radost a lásku. Jedná se o pravdivé příběhy lidí i zvířat, až je to neuvěřitelné. Děkuji Gumpe za to, že jsem si mohla přečíst tvůj příběh a za to, že jsi mi dal tolik emocí, jako ještě nikdo.

31.01.2024 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Romantická, vtipná, čtivá, smutná, bolavá, dojemná a nádherná kniha. Obě hlavní postavy mi byly od začátku sympatické a já si je okamžitě oblíbila! Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a až do poslední strany jsem ji hltala. Luca a Griffin byli oba úplně rozdílní a i tak to díky své lásce k tomu druhému zvládli. U knihy jsem se nasmála a u epilogu brečela.

24.01.2024 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Série Znovu od této autorky je jedna z mých nejoblíbenějších, proto jsem si myslela, že Zachraň mě bude ve stejném duchu, omyl, tato kniha byla jiná. Překlad byl špatný, oslovení "maminka a tatínek" v knize mi trochu vadilo, navíc měla kniha hrozně malá písmena. Každopádně příběh mi přišel dobrý, první polovina průměr, druhá polovina knihy určitě lepší a už se to četlo lépe. Konec mě hodně překvapil.

23.01.2024 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Já tuto sérii prostě miluju!
Tento díl byl možná o trošku slabší, než předchozí, ale čtení mě bavilo a užila jsem si ho naplno. Everly to sice neměla jednoduché, ale chvílemi mi přišlo, že se až moc lituje a nenechá si pomoct od druhých. Od druhé poloviny už to bylo mnohem lepší a kniha se nedala odložit. Všechny postavy jsem si zas hned zamilovala, jak už to v knihách od Mony bývá.

15.01.2024 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Krásná, oddechová kniha s vtipnými scénami a předvídatelným koncem. Všechny postavy jsem si hned oblíbila. Možná mě mrzí, že je kniha napsána pouze z pohledu Leny, protože by mě zajímalo, jak všechno vnímal i Ryan. Městečko Green Valley na mě působilo fajnovým dojmem. Už od začátku je jasné, jak tento příběh skončí, i tak vás však vtáhne do děje a baví vás to.

11.01.2024 4 z 5

Má cesta k tobě Má cesta k tobě Helen Paris

Hlavní hrdinové Mel a Jesse byli od začátku sympatičtí, jinak se zde objevuje dalších x skvělých postav. Příběh není zbytečně natahovaný a nechodí se moc kolem horké kaše, je čtivý. Mel a Jesse mají za sebou těžkou minulost, a proto se brání jakýmkoliv citům. Ale ke konci knihy mě to odmítání už trochu štvalo. Městečko Lynnwood Falls mi hned přirostlo k srdci, je krásné, jak tam všichni drží pospolu. 4,75 hvězdiček!

29.12.2023 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Jsem fanoušek sportů a fotbalu zvlášť, tudíž jsem nemohla tento příběh vynechat. Kniha měla pomalejší rozjezd, ale pak se to rozjelo a nedokázala jsem se odtrhnout. Ze začátku mi byl Kulti docela nesympatický, ale pak jsem si k němu nakonec našla cestu, Sal byla už od začátku moc fajn. Dávám 4,5 hvězdičky.

24.12.2023 4 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Krásný romantický příběh. Kniha psána z pohledu obou hlavních hrdinů.

31.05.2023 4 z 5