Zoeinka Zoeinka komentáře u knih

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Můj první Carter a rozhodně ne poslední! To byla (audio) jízda!
Inteligentní, napínavé, promyšlené, uvěřitelné. Ještě že čísla na blízké znám od dětství :)

22.11.2023 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Tohle byla slátanina! Jako audio načteno dobře a za dva měsíce se to v autě dalo vyslechnout, ale jinak se zcela ztotožňuji s komentářem "Jak pejsek s kočičkou vařili dort".

16.06.2023 2 z 5

Venkovní ustájení koní Venkovní ustájení koní Iveta Jebáčková-Lažanská

Hezká kniha, která na českém trhu chyběla.
Hodně zajímavých informací, rozšířila si obzory (hlavně v oblasti péče o pastviny a travin) i načerpala inspiraci.
Trochu mě mrzelo rozvržení stran a tím občas menší přehlednost. Taktéž leckde mohlo být více názorných fotek, byť v menším formátu než použité. Jinak ale děkuji autorce i nakladatelství za toto dílo, místo v koňské knihovně rozhodně zaslouží.

22.12.2021 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Jedna z nejlépe zpracovaných audioknih. Svižné, napínavé, za volantem to výrazně víc utíkalo a autora v budoucnu vyhledám zas.

19.07.2021 4 z 5

Batole Batole Lenka Medvecová Tinková

Krásná kniha. Přebalem, stylem i obsahem!

12.02.2021 5 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Bohužel se přidávám k hodnocením níže, prozatím nejslabší kniha série. Audioverze v ženském podání s tragickou výslovností tomu nepomohla. Je čas na pauzu, Rhyme!

20.01.2021 2 z 5

Konejšivé signály a řeč těla u koní Konejšivé signály a řeč těla u koní Rachaël Draaisma

Přišlo mi to stupidní a nejsem si jistá, že kdyby byly obrázky barevné, cokoli by to změnilo. Jestli to má být příručka (nebo Kůň-navod k obsluze) pro Američany nebo absolutní neznabohy, s cílem vysvětlit že kůň mrka, ohýbá krk a zívá? No jinak nevím...

22.12.2019 odpad!

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Zatím jedna z nejlepších audioknih, sedět v mínus pěti v autě před domem a čekat, až skončí kapitola... :-D

21.12.2019 5 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Milé, odpočinkové čtení autorky, která si umí udělat legraci sama ze sebe. Pohladilo, příhody opravdu ze života :-).

28.10.2019 5 z 5

Rok kohouta Rok kohouta Tereza Boučková

Nebýt to audio, nedočetla bych. Spousta nudných pasáží, deprese a nic z toho nevzešlo. Že má autorka dobré srdce (adopce 2 cikánů) a dobrý skutek byl po zásluze potrestán (osobne bych to též nedala), tak za to 2 hvězdy.

28.05.2019 2 z 5

Pouto Pouto Pavla Melecká

Čekala jsem to popravdě horší, dle předchozích recenzí. Velke písmo, uteklo to... Lepší než v MHD cučet do mobilu. A jedna hvězda ceske autorce za odvahu to vydat!

08.12.2018 2 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Na blogu je většina příspěvků vtipných, což je dáno i tím, že je člověk často přečte s jakýmsi mezičasem. Kniha je bohužel nahuštěná verze těchto (s výjimkou asi dvou) již zveřejněných postů bez jakékoli logické návaznosti. Smích mě proto velmi brzy přešel, přestože blog jsem měla ráda a autorka je sympatická. Za mě další příklad, jak vytáhnout z lidí peníze, jak se dnes prodává. Zklamání.

06.01.2018 3 z 5

Výcvik skokového koně Výcvik skokového koně Ernest Dillon

Možná by to byla i dobrá kniha, nikoli však v českém překladu. Ten tomu ubíral od první do poslední stránky. Zase honem honem kvantita vítězí nad kvalitou.

06.01.2018 3 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Jsem vytrvalostní jezdec a autorka knihy 160. Tato knížka mi dala zpočátku dost zabrat. Nemohla jsem jí zakousnout, trvalo mi skoro půl roku, než jsem překonala začátek, uvykla autorovu stylu a přišla jí na chuť. Pak to ale vystřídalo nadšení. Nalezla jsem v ní řadu dílků do skládačky, informací, o kterých jsem netušila, fascinovaly mne zmínky o zvířatech a koních obecně, překvapivě :). Zkrátka pak už jsem jen hltala a užívala si. Každá knížka se k nám dostane v ten správný čas, kdy se dostat má. Respekt všem!

23.12.2017