Zlatovlas Zlatovlas komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Za me nejslabší díl,chvílema jsem se dost nudila. Vadila mi Američina nerozhodnost ohledně Maxona a Aspena a stejně tak Maxonovy muchlovačky s jinýma i presto,ze stále opakoval,že America je jediná...
Dej zachraňovaly akorát rebelske vystupy a tvrdohlavost hlavní hrdinky. Takže dvě hvězdy za to a třetí za opět prekrasnou obálku;)

27.12.2020 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

První díl za me nejlepší! Cilovka už sice nejsem,ale rozhodne jsem se nenudila. Dej byl zajímavý, bavila mě Američina nechuť k soutěži i její nasledne působení v ní. Nechybí tam vtipné momenty,romantika i trapasy ;))
Bylo to hezké čtení:)

27.12.2020 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Tady bylo vse,co ma kniha mít...Napětí, tajemno,romantiku,charismatickyho chlapa (Kassiel forever)...A kdyz k tomu pripoctete sķvely jazyk,který vás vtáhne do děje,cítíte se po přečtení fakt jak v Sedmým nebi :) Doporucuju!

12.04.2020 5 z 5

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Ač už nějakej ten pátek nejsem cílovou skupinou, musím říct, že mě to zaujalo. Námět opravdu nevšední a zajímavý, díky čemuž jsem odpustila i pár nedostatků. Ale vzhledem k tomu, že kniha je určena primárně pro děti a mládež, troufám si říct, že náctileté čtenářky, co mají rády romantiku, fantasy a tajemno, budou více než spokojeny.
Autorka píše opravdu poutavě, takže já doporučuju a vrhám se na druhý díl.

24.04.2021 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

První stránky knihy za mě šíleně zmatený a chaotický. Autorka si klidně mohla odpustit vsuvky přítomnosti a minulosti, protože i když byla v minulosti, šup, v další věte už zase přítomnost. Měla jsem hodně velkej problém se začíst a zorientovat. Celkově se kniha nese v duchu zmatku, autorka si dost libuje v nesmyslných (pro mě) zvratech, který asi měly za úkol čtenáře překvapit. Mně osobně to přišlo, jako kdyby si prostě řekla, že to tam šoupne, aby trochu rozvířila vody, ale moc o tom nepřemejšlela, protože návaznost žádná.
Jinak Kai byl miláček, ten mě bavil dost. Ona trochu hysterka, občas mi přišlo, že by nebylo od věci, kdyby navštívila psychiatra. Nicméně, když vezmu v potaz čím si prošla,tak dejme tomu. Každopádně chemie mezi nimi byla dokonalá, erotické pasáže nikterak přehnané, hezky si to sedlo.
Samotný téma mafie bylo podaný sympaticky, nic extra násilnýho, prostě tak akorát.

22.02.2021 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Za mě nejlepší díl z celý série. Má to šťávu, pořád se něco děje, nenudila jsem se ani chvíli. U některých pasáží jsem se dokonce válela smíchy :)
Byly tam momenty, který jsem u takový romanťárny nečekala, ale sedlo to tam a autorka ukázala, že umí i přitvrdit.
Celá série je moje srdcovka, četla jsem jí už 4x a pokaždý, fakt pokaždý!!! u toho epilogu bulím. Takže díky za tohle dílko!

16.02.2021 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Dávám o hvězdu min než v předchozích dvou dílech...byť autorka zakomponovala do knihy i pohledy ostatních hrdinů,což byl dobrý tah,knihu to krásné okorenilo, trochu mi vadilo,že pohledy ostatnich nejsou psany v ich formě. Za me je to škoda, protože to čtenáře tolik nevtahne do děje...Nicmene laťka je stále vysoko a smekám před propracovaností a detaily.

12.04.2020 4 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Tak tohle byla smršť!!! Za mě nejlepší díl celé série! V jednu chvíli jsem řvala jak želva a za chvíli se zase chlamala jak blázen. Přečetla jsem za pár hodin. Top strop!

12.04.2020 5 z 5