Zelvinka Zelvinka komentáře u knih

Lord Neděle Lord Neděle Garth Nix

Čtivé vyvrcholení příběhu

15.08.2021 5 z 5

To To Stephen King

První kniha od Kinga u které jsem se bála, bravurně napsané. Takhle si představuji hororovou literaturu

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Zajímavý příběh z budoucnosti. Dobrodružství dívky vydávající se za chlapce kvůli přežití

03.11.2020 5 z 5

Zajímavé, co jsem vyzkoušela funguje

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Super kniha na oddych

03.11.2020

Kajínek Kajínek Petr Jákl

Čekala jsem víc

22.06.2019 1 z 5

Nesmrtelných 12 HP Nesmrtelných 12 HP Miloslav Urban

Čtivý příběh o tom co dokáže představa, sen z kterých se pomalu klube skutecnost

16.05.2019 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Pohádka pro dospělé...

31.01.2019 2 z 5

Casper, kocour cestující autobusem Casper, kocour cestující autobusem Susan Finden

Oddechová kniha pro kočkaře i když se smutným koncem.

07.01.2019 5 z 5

Pýcha a přemlouvání Pýcha a přemlouvání Jane Austen

Miluju Jane Austenovou. Všechny její knížky jsou úžasné psychicky, které mě zklidni

06.07.2018 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Super, super, super. Výborná zápletka, čárové, napínavé

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Super nápad. Nejdříve jsme s dcerami viděli film, pak jsme koupili knížku a už jí máme několikrát přečtenou

Svatá holčička Svatá holčička František Kožík

Krásný příběh

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Úžasný autor, skvělá napínavá kniha

04.07.2018 5 z 5

Na křídle větrného mlýna Na křídle větrného mlýna František Kožík

Četla jsem zkrácenou verzi 2knížek. Čekám v knihovně na plnou verzi. Kniha je pěkná,ale okousaná dějově.

13.06.2018 5 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Stále nad touto knihou přemýšlím. Velmi dobře popsané myšlenky hrdinů, kniha je čtivá, vtáhne do děje a i slza ukápne.

28.05.2018 5 z 5

Zmizelí Zmizelí Colin Falconer (p)

Joooooo, to je Falconer. Čtivý a vycházející z opravdových událostí. Není co vytknout

19.05.2018 5 z 5

Pařížanka Pařížanka Sophie Bardot

No, Co na to napsat? Nic horšího jsem snad nečetla. Ježíši, to byla spatlanina...

01.05.2018 odpad!

Abych přežila Abych přežila Yeonmi Park

Silná kniha, která poukazuje na to, že ač si lidé stěžují, mají se vlastně dobře.

24.04.2018 5 z 5

Kdo nečetl My děti ze stanice ZOO nemá cenu aby četl tuto knihu. Kniha mě moc nezaujala, přeskoky v ději mi přišli divné. Několikaleté pokusy o konec s drogami, kdy Christiana obviňuje všechny okolo, že to nejde. Kniha na mě moc nezapůsobila.

26.01.2018 3 z 5