ZCT ZCT komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Ze všech knih autorky je tato TOP.

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Parádní kniha. Hned si člověk uvědomí, jak skvěle se má.

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha mě uvedla do deprese. Ještě že se máme tak, jak se máme.

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Kniha nešla odložit. Skvělé počtení.

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Ze všech autorčiných děl se mi tato kniha četla nejhůře. Nudné, roztahané, předvídatelné.

08.07.2023 2 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Těšila jsem se na pořádnou duchařinu a ono thriller. Upřímně, moc mě to nebavilo.

29.08.2022 3 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Tento díl byl nejlepší z celé série. V předchozích dílech mi až lezla na nervy neschopnost hlavní hrdinky. Pořád jí musel někdo stát za zadkem a tahat jí z bryndy. V tomto díle jí okolnosti přinutily, aby byla konečně něčemu platná. A to mě moc bavilo. Těším se na další díl.

29.08.2022 5 z 5

Já prostě nevím co na to říct. Nejprve jsem četla Lůcin blog. Z toho jsem byla nadšená. Okamžitě bych si zabalila igelitku a vyrazila na trail Blog ale skončil stý den a já prostě potřebovala číst dále, proto jsem si koupila knihu. A tehdy mé nadšení opadlo. Posledních 51 dní je sepsáno tak nějak jinak. Přijde mi, že už si Lůca nedělala zápisky, ale dopisovala to postupně už doma podle paměti. Vyprávění je pak už takové nemastné, neslané. O ničem. Navíc i chování Lůcy se změnilo. Ze sympaťačky se lusknutím prstu stala tuze nesympatická, nafrněná buchta. Takže to shrnu. Co se týče PCT jako takového, čtení fajn. Vtáhlo do děje. Ale to, jak je všeobecně oblíbená je až otravné a až tak moc jí to nežeru. A Gilligana je mi upřimně líto.

15.06.2022 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Kniha mě chytla hned od začátku. Perfektní námět. Vybízelo to k perfektní duchařině. A ony to jsou zrůdy. Mírné zklamání. Ale i tak mě to vtáhlo do děje natolik, že jsem se těšila na další díl.

29.08.2022 3 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Po rozporuplných pocitech z prvního dílu, kdy přišlo zklamání, že se nejedná o duchařinu, ale zrůdy, jsem se pustila do druhého dílu a to už mě chytlo mnohem více. Už jsem věděla, co od toho čekat, takže mě to vtáhlo do děje. Sem tam nějaká ta romantika nevadila, četlo se to jedním dechem. Hlavní hrdinka mi ovšem trošku vadí. Na co sáhne, tam sto roků tráva neroste. Jako celek jsem ale spokojená. Moc mě to bavilo.

29.08.2022 4 z 5

Chlapec v parku Chlapec v parku Ashley J. Grayson

Roztahané, vleklé, nudné. V polovině jsem měla sto chutí knihu odložit, ale řekla jsem si. Pokud se dalších 10 stran nebude nic zajímavého dít, nechám toho. Nakonec to dostalo trochu spád a druhá polovina knihy už se četla lépe. Četla jsem se zaujetím i když mi bylo jasné kdo je kdo. Knniha své místo v mé knihovničce rozhodně mít nebude.

20.09.2022 1 z 5