zapina zapina komentáře u knih

Management & Controlling malé a střední firmy Management & Controlling malé a střední firmy Karel Havlíček

Kniha je velice zajímavá a celkem srozumitelně napsaná, ale autor předpokládá, že čtenář má jisté základy ve financích, účetnictví, marketingu apod.

14.01.2017 5 z 5

Marketing při utváření podnikové strategie Marketing při utváření podnikové strategie Karel Havlíček

Pokud se člověk zajímá o marketing, tak knihu doporučuji. Je zajímavá a srozumitelně napsaná.

09.01.2017 4 z 5

Účetní a daňové souvislosti zákona o obchodních korporacích Účetní a daňové souvislosti zákona o obchodních korporacích Jana Skálová

Základní pojmy a souvislosti jsou srozumitelně vysvětlené a ukázané na příkladech.

07.01.2017 5 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Chtěla jsem milostnou knihu, kde hlavní hrdinka nebude pubertální, naivní a uťáplá "panna". Bohužel jsem nečekala, že žena ve 29 letech a matka dvou dětí taková může být. Knihu bych zařadila spíše do knih pro dospívající dívky. Hlavní hrdinka, která porodila dvě děti, se stydí říct slovo sex, penis apod? A nevím, zda je chyba v překladu nebo zda takto autorka píše, ale některá slova byla použita nevhodně a působilo to na mě amatérsky.

21.11.2016 1 z 5

Zákon o dani z príjmov Zákon o dani z príjmov Peter Horniaček

Některé pasáže jsou trošku složitěji vysvětlené, ale to je asi kvůli komplikovanosti zákonu.

15.11.2016 3 z 5

Dvanáct let po Hitlerově boku Dvanáct let po Hitlerově boku Christa Schröder

Hitler z jiné stránky než ho známe. Zajímavá kniha. Čte se snadno.

Mučedník Mučedník Rory Clements

Výborná kniha!! Je to moje první kniha od tohoto spisovatele a určitě přečtu i další. Ponurá a smutná atmosféra koresponduje s dobou, ve které se odehrává. Moc se mi líbila. Autor i dobře vylíčil dobu a život v této době.

Daně z příjmů 2016 Daně z příjmů 2016 Jiří Dušek

Jsou zde jen přehledy a tabulky. Je tu zde předpoklad, že čtenář o dané problematice má aspoň minimální znalosti.

10.11.2016 4 z 5

Zdaňování příjmů fyzických a právnických osob 2016 Zdaňování příjmů fyzických a právnických osob 2016 kolektiv autorů

Přehledné a srozumitelné.

10.11.2016 4 z 5

Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností Účetní a daňové souvislosti přeměn obchodních společností Jana Skálová

Srozumitelně vysvětlená problematika.

Daň z příjmů 2015 Daň z příjmů 2015 Ivan Brychta

Moc dobře napsaná kniha o problematice dani z příjmu. Je přehledná a srozumitelná. Doporučuji.

Daňové právo na Slovensku Daňové právo na Slovensku Vladimír Babčák

Srozumitelně vysvětlené zákony, které platí na Slovensku.

Makroekonomie: moderní přístup Makroekonomie: moderní přístup Tomáš Pavelka

Učebnice je hodně nepřehledná, vysvětlení látky je moc zdlouhavé, chybí zde stručné definice pojmů. Neučilo se mi z ní dobře.

28.05.2016 1 z 5

Mikroekonomie středně pokročilý kurz Mikroekonomie středně pokročilý kurz Herbert Heissler

Skvělá kniha, vše srozumitelně a hlavně přehledně vysvětlené! Učí se z ní opravdu dobře. Ostatně jako ze všech knih těchto pánů.

27.05.2016 5 z 5

Karel IV. – Historie života velkého vladaře Karel IV. – Historie života velkého vladaře František Kavka

zajímavá kniha, ale svojí formou je spíše pro náročné a zdatné čtenáře...

14.11.2013 5 z 5

Autoškola? Pohodlně! 2013 Autoškola? Pohodlně! 2013 Zdeněk Schröter

Skvělá učebnice, vše dobře vysvětleno a je v ní přesně to, co je pak v testu :)

13.09.2013 5 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Knížka pro náctileté, ale i tak je to dobrá oddychovka, když chcete vypnout a jen se nechat unášet fiktivní realitou :) Velmi čtivá kniha.

19.06.2013 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Hrůza! Něco tak překombinovaného jsem dlouho nečetla. Ale celou dobu jsem byla ochromená hrůzou a děsem, takže asi splnila svůj účel. Nikdy se k ní nevrátím a nikdy už nic takového nechci číst.

03.06.2013 2 z 5

Ekonomie - stručný přehled Ekonomie - stručný přehled Jena Švarcová

Tuhle učebnici jsme měli na střední škole a vubec jsme ji nepoužívali. Byla hrozně těžká a ne moc dobře napsaná a špatně se v ní orientuje.

12.05.2013 1 z 5

Vyvraždění rodiny Greenů Vyvraždění rodiny Greenů S. S. Van Dine

Moje první detektivka, kterou jsem kdy četla a strašně se mi líbila. Byla plná napětí :)

11.05.2013 5 z 5