Makroekonomie: moderní přístup

Makroekonomie: moderní přístup https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125527/makroekonomie-moderni-pristup-125527.jpg 3 6 3

Učebnice je určena zejména studentům inženýrského (resp. magisterského) studia ekonomických fakult. Autoři však doufají, že kniha poskytne neotřelé a přínosné pohledy na makroekonomii také dalším čtenářům. Vždyť jevy jako nezaměstnanost, inflace, změny úrokových nebo daňových sazeb ovlivňují život každého člověka.

Radesan
30.08.2021 3 z 5

V lecčem je kniha nepřehledná, ale pro toho kdo nad danou problematikou podumá a doplní potřebné informace z více stran, dá se vše vstřebat. Přehlednější asi bude vždy mikroekonomie, která je díky záběru na menší celek dle mého názoru pro více lidí jednodušší. Za mne..... kniha mi pomohla u zkoušek i státnic, byl bych zlosyn, kdybych dal nižší hodnocení :-D.

BasiaG
04.07.2021 5 z 5

Učebnice je určena pro studenty inženýrského studia, proto se předpokládá, že již student má nějaké znalosti. Veškeré pojmy a procesy jsou dle mého názoru vysvětleny srozumitelně. Našla jsem v ní vše potřebné, a některé autory, zejména Pavelku a Soukupa jsem si oblíbila již v základním kurzu.

zapina
28.05.2016 1 z 5

Učebnice je hodně nepřehledná, vysvětlení látky je moc zdlouhavé, chybí zde stručné definice pojmů. Neučilo se mi z ní dobře.

ekonomie makroekonomie

Tomáš Pavelka
česká, 1975
Jiří Dobrylovský
česká, 1961

Kniha Makroekonomie: moderní přístup je v