zandu Online zandu komentáře u knih

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Chci.Další.Díl. HNED!!!!

03.05.2024 5 z 5

Cyklus vlkodlaka Cyklus vlkodlaka Stephen King

Krásná jednohubka

23.04.2024 5 z 5

Bezvětrné město. Kniha Druhá Bezvětrné město. Kniha Druhá Éléonore Devillepoix

Jak se mi první díl líbil, tak do tohoto se ne a ne začíst... několikrát odloženo a vzdávám to.

23.04.2024

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Jsem moc ráda, že jsem vytrvala a počáteční nutkání knihu odložit jsem překonala. Příběh mě nakonec pohltil. Ach ten nevyzpytatelný život... nikdy nikdo nevíme, co pro nás "osud" chystá...

21.04.2024 4 z 5

Městečko Pines 3 Městečko Pines 3 Blake Crouch

Hustý. Pro mě absolutně nečekaný závěr, na konci jsem byla jedna velká husí kůže. Pecka série! Chci další díl!!!!!

15.04.2024 5 z 5

Městečko Pines 2 Městečko Pines 2 Blake Crouch

I tento díl je skvělej!!!! Možná lepší než první. Každopádně se hned vrhnu i na třetí, jsem strašně zvědavá, co bude dál.

12.04.2024 5 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Tohle bylo skvělé! Hned se vrhnu na další díl, snad bude stejně dobrý...

09.04.2024 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Silný příběh.

15.03.2024 5 z 5

Estée Lauder - sen o kráse Estée Lauder - sen o kráse Laura Baldini (p)

Konečně zas jedna krásná kniha z této edice - významné ženy.
Přečteno až moc rychle, klidně by mohla být jednou tak delší.

03.03.2024 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Tak to vypadá, že nedočtu. První díl se mi líbil hodně, ale tady se trápím. Knihu čtu už přes dva týdny a jsem teprve ve čtvrtině. Stále ji odkládám. Nebaví mě. Jsem zklamaná, ale trápit se dál nebudu.

02.03.2024

Bezvětrné město. Kniha První Bezvětrné město. Kniha První Éléonore Devillepoix

Fajn příběh.
Nádherná obálka.
Těším se na další díl :-)

28.02.2024 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

To bylo zas tak krásně naivní. Ale tak hezky, že vás to nutí číst a číst a najednou jste na konci.
(Ale ty dva předchozí díly se mně osobně líbily víc, tento mi přišel takový trochu zbytečně navíc, aby se série natáhla. Proto tentokrát jen čtyři hvězdy.)

12.02.2024 4 z 5

Každý bulí nad cibulí Každý bulí nad cibulí Ester Stará

Blbinky. Líbí se mně i dceři (7let)

12.02.2024 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Jak už zde někdo psal přede mnou, je mi fuk, jak moc je to (ne)reálné. Další skvělý milý příběh :-)

08.02.2024 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Krásný příběh. Chvílemi mi přišel dost zamotaný, až jsem se ztrácela, ale nakonec vše dalo smysl.

04.02.2024 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Romantika, mafiáni... Krásný příběh na odreagování :-)

25.01.2024 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Jaj, to bylo krásný!

17.01.2024 5 z 5

Maria Montessoriová: Učitelka nové doby Maria Montessoriová: Učitelka nové doby Laura Baldini (p)

Pěkný příběh, ale asi jsem čekala víc.

28.12.2023 3 z 5

Tři životy Tři životy Natasha Lester

Mno nevím... jak jsem byla na další knihu autorky natěšena, tak jsem zklamaná. První půlku jsem poctivě přečetla, pořád jsem si říkala, že už to konečně musí nabrat nějaké grády a ono stále nic. Druhou půlku jsem vlastně ani rychle nepřelétla, skoukla jsem jen konec. A je mi šumák, co se vlastně dělo. Bohužel tentokrát mě kniha vůbec, ale absolutně vůbec nebavila. Jediná světlá chvilka byla založení domu módy Ch.D., tyto kapitoly byly super. Ale toť vše.

12.12.2023 1 z 5

Audrey Hepburnová a její zářivá hvězda Audrey Hepburnová a její zářivá hvězda Juliana Weinberg

Nádherná kniha! O Audrey jsem toho moc nevěděla. A musim říct, že autorce se podařilo její životní příběh zpracovat naprosto úžasně čtivě. Jsem nadšena.

09.12.2023 5 z 5