Ywonek Online Ywonek komentáře u knih

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Nemuzu si pomoct, ale prijde mi ze autorku uz nebavi psat, nebo ji dosli napady.Posledni tri knizky od ni byly vylozene slabe,potom co jsem precetla vsechny predchozi. Jedno vim jiste. Dalsi uz cist rozhodne nebudu.

30.12.2017 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

První knížka od tohoto autora a musím říct, že určitě ne poslední.

03.11.2017 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Úžasný rodinný příběh, který zachycuje období obou světových válek.

06.08.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Nádherná kniha.

16.07.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Knížka se mi líbila rozhodně víc jak Dívka v ledu.

11.06.2017 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Připojím se s hodnocením k ostatním. Vypadalo to spíš jako prvotina, takové amatérské. Sice se kniha četla sama, ale pět hvězdiček si rozhodně nezaslouží. Jinak Camilla píše skvěle, ale tady jakoby to ani nepsala ona .

20.05.2017 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nádherná, ale zároveň smutná knížka, na kterou budu myslet hodně dlouho.

10.05.2017 5 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Moje druhá Kingovka. Úplně jinej styl než ta první, ale líbila se mi moc. Sice jsem ji četla hodně dlouho, ale mám ji aspoň pěkně zažitou. ;)

02.05.2017 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Moje první knížka od této autorky. Moc se mi líbila, nicméně jsem čekala že se budu bát a nebudu moct číst po tmě atd, podle toho co jsem všude četla a ono nic ;) Určitě si přečtu i další knížky .

27.04.2017 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Naprosto uzasna knizka, co me dostala. Nevim co vic napsat . Urcite si prectete.

04.04.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Ze zacatku ma knizka nejak zvlast neuchvatila. Zhruba pred pulkou se rozjela a nemohla jsem se odtrhnout. Hodne ctiva, rychle ubihala a napinava

19.03.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Po dlouhé době jsem si střihla opět detektivku a nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším na Sovu :)

14.02.2017 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Skvělá knížka na téma adopce.

10.02.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Pekne oddychove cteni. Erotikon se mi, ale libil daleko vic.

30.01.2017 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Knizka se mi cetla velice dobre, byla zajimava. Rozhodne bych ji netitulovala jako thriler. Proto jedna hvezda dolu.

28.12.2016 4 z 5

Co bych tak napsala. Krasna obalka, ale tim to konci.Tato kniha pro me byla jeden velky schizofrenni omyl nemuzu si pomoct. Zacatek jeste usel, ale potom...

18.12.2016 1 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Tak nevim co bych rekla. Vasilkovou miluju a jeji knizky beru jako super oddechovky. Tato knizka mi prisla jako rychlokvaska, jakoby rychle potrebovala napsat novou knihu , tak ji teda napsala. Tema by mohlo byt zajimave, ale tentokrat me kniha zklamala a nic ve me nenechala. Skoda

03.12.2016 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Nádherná a dojemná kniha. Cítila jsem u ní hroznou bezmoc, stejně jako hlavní hrdinka :(

10.11.2016 5 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Hájíček opět nezklamal. ;) Jeho specifický styl psaní prostě miluju.

05.11.2016 5 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Moc hezká knížka, která se četla sama.

11.10.2016 5 z 5