xjk007 xjk007 komentáře u knih

Ostrov Duma Key Ostrov Duma Key Stephen King

Nebavilo mě to. Zmantené, občas super, občas totálně hluché pasáže, kdy jsem myslel radši na svoje věci a musel se vracet. Jiné knížky připoutají daleko víc. Škoda.

21.08.2022 2 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Nuda. Mohlo to mít tak čtvrtinovej objem. Natahovaný pasáže, plus minus předvídatelnej konec. Nikdy víc, Dane Simmonsi.

19.11.2023 1 z 5

Zeptej se ďábla Zeptej se ďábla Michal Vrba

(SPOILER) Mně se to líbilo! Ze začátku to vypadalo jako detektivka, pak jako sebezpytování protivnýho policajta, pak jako cesta na dno a zpět a nakonec satanistickej horor. Škoda, že až tak s otevřeným koncem, ale bavilo mě to celou dobu.

17.05.2024 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Bavilo mě to. Žádná vysoká beletrie, ale frčelo to hezky a celkový nápad by také dobrý.

24.03.2023 5 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

tři hvězdy, asi jen ze sentimentu k Wyndhamovi..

04.04.2021 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ukrutná děsivá kravina. Naprosto předvídatelné, tupé, nevěrohodné. Mluví se sprostě tam, kde by sprostě nikdo nemluvil, fujtajbl.

02.01.2021 odpad!

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

nejslabší ze všech 6 dílů, divnej konec, překombinovaný, nuda..

23.12.2020 1 z 5

Jádro Jádro Peter V. Brett

Slabší než předchozí díly, konec mi přišel tak nějak zezačátku komplikovanej a pak najednou šup a hotovo. Ale celkově boží série.

28.08.2023 4 z 5

Pod znakem orla Pod znakem orla Simon Scarrow

Nic náročného, ale bavilo mě to celou dobu. Pokračuju v sérii!

21.06.2023 5 z 5

Indigový svět Indigový svět Simon Loyd

Klasika, jediný, kdo díky té knize může zbohatnout, je pan Lloyd. Chvíli jsem tomu dal a většinu času jen plácá "díky této knize budete mít všechno, co chcete". Tak hodně štěstí všem důvěřivcům čekajícím na zázrak. My ostatní se budeme učit a pracovat.

25.05.2023 odpad!

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Super jízda, těším se na další!

03.09.2022 5 z 5

Vzpomínka zvaná říše Vzpomínka zvaná říše Arkady Martine (p)

Přečetl jsem začátek a pak zjistil, že to čtu a myslím na jiné věci. Tak "poutavě" je to napsané. Nemám ve zvyku knihy nedočítat, ale tohle šlo rovnou pryč.

08.05.2024 2 z 5

Azincourt Azincourt Bernard Cornwell

Skvělé líčení té doby a bitev. Moc mě to bavilo.

16.04.2024 5 z 5