wotana wotana komentáře u knih

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Tak jako část z ostatních čtenářů, i mě inspiroval k přečtení seriál na Netflixu. A musím říct, že vůbec nelituji a jdu směle do dalšího dílu. Kniha je SUPER - vtipná, čtivá a jedním dechem přečtená. Doporučuji

09.04.2020 5 z 5

Marvel Studios: Encyklopedie postav Marvel Studios: Encyklopedie postav Adam Bray

Nic nového se o postavách fanoušek Marvelovek nedozví, ale graficky super zpracované.

23.03.2020 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Jedním slovem - NÁDHERA!!!!

14.03.2020 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Do rukou se mi dostal jako první tento druhý díl. Hodně dobrá kniha, skvěle se čte a zápletka super. Za mě 4 celých 5 dát nemůžu, protože jsou i lépe propracované detektivky, ale i tuto vřele doporučuji a jdu na první díl :)))

21.11.2019 4 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Pořád stejně šílené, jako předchozí díly, ale nedokážu bez toho žít :-)

09.11.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha mě nenadchla. Četlo se to sice rychle, ale děj byl zamotaný a konec uspěchaný.
Hlavní postava mi byla nesympatická a ještě ke všemu, když si představím, že měl 30 let (mínus pár let co ji zakopal na zahradě, protože smrděla) schovanou hlavu Kolotočenky v pokoji pod podlahou, chce se mi zvracet.

05.08.2019 3 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Nádherná kniha a doporučuji i film Julianne Moore hlavní postavu zahrála skvěle.

23.07.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Vůbec mě to nebavilo :-(
Do třetího a čtvrtého dílu se už nepustím - nuda a strašně mě ty rozchody a odpuštění s..... - pořád dokola. První díl ještě šel a docela mě i bavil ale tohle už bylo moc a vážně si nedovedu představit o čem jsou ty další dva díly :-o

11.07.2019 1 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Mě se to líbilo. Příběh měl spád, navíc to, že hlavní hrdina je mimozemšťan je skvělej nápad. Tuhle autorku mám ráda a její romány jsou skvělý. Vřele doporučuji.

28.03.2019 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Skvělý příběh, kniha se četla sama. Někdy jsem se sice ztrácela v psaných dobách nebo mi unikala pointa, ale na celkové hodnocení to nemá vliv, protože celkově super :-) Těším se na další díl.

08.10.2018 4 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Jako vždy..tihle dva autoři, když se dají do kupy, je to prostě jízda u které nestačíte popadnout dech ;-)

27.03.2023 5 z 5

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

Celý to bylo divný, vůbec jsem nepochopila, proč by mělo znásilňování a mučení mít vliv na hubnutí. 2,5* dávám za druhou povídku - Experiment s podstatnou lidství, kdyby o tomhle byla kniha, bylo by to 100x lepší a za obálku, která ale zase nemá s hlavním příběhem pranic společného.

08.03.2023 3 z 5

Sestry z Titaniku Sestry z Titaniku Patricia Falvey

Super odpočinkové čtení, přečteno že dva dny

17.04.2022 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Za mě jako celek 3,5* Nevím, nedovedu si to vysvětlit, ale oproti ostatním čtenářům, mě se tedy styl psaní vůbec dobře nečetl. Jako ano, kniha stojí za to si přečíst, hlavně proto, že se dozvíme, proč byl Lang vyšinutej magor a zabíjení mu nedělalo problém, ale zhruba v polovině, mě to přestalo bavit a až konec knihy jsem zhltla na jeden zátah.

04.03.2022 4 z 5

Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné Pupíky 1-7: Mladé, krásné a proradné Maryse Dubuc

Jaj tak tohle bylo fakt super odpočinkový čtení :-)

17.05.2021 5 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Myslela jsem, že to bude hlavně o nehodě Luisitanie, ale není tomu tak. Příběh není šptný, ale začátek byl dost nudný a konec zase uspěchaný. 3,8*

03.11.2020 4 z 5

Mezi krásou a ošklivostí Mezi krásou a ošklivostí Bryn Greenwood

Nádherný příběh, plný bolestných okamžiků. Vřele doporučuji, stojí za to si ji přečíst.

18.07.2020 5 z 5

Dvě temné vládkyně Dvě temné vládkyně Kendare Blake

Zhruba do půlky docela nuda, ale pak se to rozjelo a ten konec - no nečekaný. Myslela jsem, že tenhle díl je poslední, ale není a tak jen tiše doufám, že 4. díl vyjde co nejdříve.

06.07.2020 4 z 5

V zajetí zimy V zajetí zimy Naomi Novik

No tak tahle kniha je prostě BOMBA :-) Nádherná, romantická, napínavá, jednoznačně se zařazuje mezi moje TOPky.

29.06.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Pro mě to autorka prostě neumí napsat. Jak Tatér tak Cilčina cesta byly pro mě na čtení hrozným utrpením. Nebaví mě styl, není to pro mě čtivé natolik, abych knihu přečetla "na jeden zátah" a to mě dost mrzí, protože příběhy z 2.světové mám hrozně ráda. Jsem asi divná, ale za mě 3* a to s odřenýma ušima.

15.05.2020 3 z 5