wildprincess wildprincess komentáře u knih

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Kniha mě zaujala tématem a byla jsem hodně zvědavá na konec....ale ten konec byl prostě nelogický. Jakože postrádal naprosto smysl...protiřečil si s celou knihou. Dokonce mi připadlo jakoby konec knihy napsal jiný spisovatel. Prostě konec mě zklamal a přišel mi nesmyslný.

18.11.2016 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila, už se těším až si přečtu další od této autorky :)

05.07.2016 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

čte se to samo :) až do poslední chvíle jsem přemýšlela, kdo je vrah :)

19.04.2016 5 z 5

Prázdne miesto Prázdne miesto J. K. Rowling (p)

K této knize jsem se docela odhodlávala, recenze byly dost různorodé, ale nakonec jsem ráda, že jsem si jí přečetla. I když v knize bylo více postav, tak nebyl problém se v nich vyznat. Prázdné místo bylo takové negativní dílo, ale přesto musím říct, že se mi kniha moc líbila a četla dobře. Těším se na další knihy od této autorky.

10.03.2016 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Moje první od Keplera a rozhodně ne poslední :)

12.02.2016 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Velice dobrá kniha, děj super, na můj vkus moc postav a občas trochu zdlouhavé a nedůležité...ale to už je prostě King...jinak Kinga prostě můžu :)

22.10.2015 4 z 5

Sluncem spálená země Sluncem spálená země Elizabeth Haran

První kniha od této autorky a určitě ne poslední. Pěkně psané

11.03.2020 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

řekla bych že od Liane Moriarty slabší kniha. Přesto se mi dobře četla, prostě mám knihy od Liane ráda, taková oddechovka o osudech tří sester.

01.09.2019 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Moje 3.kniha od Liane Moriarty a opět nezklamala....těším se na další :)

22.08.2017 4 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Velmi zajímavá a hlavně velmi drsná kniha....hodně popisovaná, ze začátku jsem si ani nedokázala představit to co autor popisuje, ale pak jsem se do knihy docela začetla a byla zvědavá jak skončí...konec docela nečekaný....

11.03.2017 3 z 5

Moje koňská abeceda Moje koňská abeceda Olga Chytková

Potěší každého koňáka :) oddechové čtení, u kterého člověk nemusí přemýšlet :)

29.01.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila moc. Líbila se mi strašně moc ta část knihy z přítomnosti, u této části jsme se velice bavila a občas i opravdu nahlas zasmála :D Ale jelikož jsem politický ignorant, tak druhá část z minulosti mě tolik nevtáhla do děje jako ta přítomná část....ale i tak všechno dohromady super, parádní knížka :)

17.01.2017 4 z 5

Mě se to líbilo :D Jako na prvních 7 knih to nemá, ale špatné to nebylo, četlo se to rychle a samo.

30.12.2016 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Další oddychovka, i když trochu červená knihovna, kdy od začátku zhruba víte jak to skončí...ale vždy je tam nějaká zápletka. Nenáročná, příjemná četba :)

17.06.2016 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

I když tomuto typu knih neholduju, tak takhle mě bavila, četla se lehce a byla to taková oddychovka. Hlavně se to četlo samo a nenudila jsem se. Určitě si přečtu další díl :)

30.05.2016 4 z 5

Zítra vyjde slunce Zítra vyjde slunce Simona Monyová (p)

Monyovky miluju, takže i tato kniha mě velice bavila a kniha se četla sama...i když musím říct, že hlavní hrdinka mi připadla od začátku hloupá a naivní....ale tak už to v životě někdy bývá.

18.03.2016 4 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

první polovina knihy mě bavila moc, druhá polovina vůbec...ale knihu jsem dočetla...od Kinga jsem četla spoustu lepších knih.

22.10.2015 3 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Kinga prostě můžu...tohle je spíš detektivka než klasický King, ale dobře napsáno, čtivé a má to děj..

22.10.2015 4 z 5

Agility - Od startu až k cíli Agility - Od startu až k cíli Eva Bertilsson

velmi podrobně popsané agility, ke knize se určitě budu vracet

28.10.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Zajímavé příběhy a osudy určitých lidí.

13.03.2019 4 z 5