wielka wielka komentáře u knih

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Pekna kniha o tej pravej, osudovej laske Bavila ma, bavili ma postavy, vsetkeho tam bolo tak akurat.

24.07.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Dalsia dobra kniha. Rafe bol super postavou, ale miestami bol az neuveritelne dobry a cestny v tomto nasom, zial, pokazenom svete. Pacila sa mi vsak aj postava Bellinej susedky. Tato kniha v serii v podstate neriesila az taku "vaznu" temu ako predosle, ale napriek tomu bola velmi dobra.

07.07.2022 4 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Prijemna a zabavna oddychovka, presne taka, ako sme u Vi zvyknute. Radim ju k tej casti vydarenejsich od Vi (pretoze u mna ma aj taku mensiu cast menej vydarenych a jednu nevydarenu). Postavy super, tento raz som fakt bola do Hudsona :-D

20.06.2022 4 z 5

Prudká rozkoš Prudká rozkoš Linnea May

Nic moc a skoda casu. Namet by aj mohol byt zaujimavy, ale vobec nie je prepracovany. Postavy su len take naznacene, nedotiahnute opisy ci charaktery. Iskrenie a vtip ziadne. Cele neuveritelne, dej velmi jednoduchy, o hlbsej psychologii, co by v tejto knihe mohlo byt rozvinute, vobec nic. Neodporucam.

14.05.2022 odpad!

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Pekny pribeh... aj ked ta nahoda je taka prilis vykonstruovana, ale ok. V druhej casti sa mi zdal dej natahovany, ale celkovo mi to az tak neprekazalo.
V tejto knihe som si vsimla, ze autorky vedia pekne popisat miesta - tie, cez ktore prechadzali Milo a Maddie.

29.10.2021 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Tak po dlhom case u mna zasa docitana dalsia "deaverovka". A konecne zasa plny pocet hviezdiciek. Neviem, ci to bolo tym, ze sa mi narodilo dieta, alebo za to mohol autor, ale predosle dve knihy som tak nehltala (Horici drat, Pokoj smrti). Tazko sa rozbiehali, ani ma nejako extra nevtiahli do deja. Zato Sberatel kuzi bol presne taky, ako si knihu od Deavera predstavujem - neda sa odlozit, kym nedocitam :-)

12.08.2021 5 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

(SPOILER) Po Americkej kralovnej som sa nevedela dockat dalsej casti. Dej bol napinavy, rychlo sa odvijal, Embry mi bol velmi sympaticky este z prvej casti. Casti o minulosti sa dobre citali, doplnali celkovy dej, mnohe vysvetlovali. Kniha na mna posobila znacne perverzne, aj psychika postav bola podla mna v istych situaciach zvratena, ale zrejme aj takito ludia su medzi nami. A zasa to skoncilo tak, ze sa neviem dockat casti zaverecnej. Aby som vsak nepisala iba pozitivne, jedna vec ma neskutocne vytocila. SPOILER:

Unesenu Greer pride zachranit ultra tajny takticky tim, maju na to minimum casu... Sama Greer vie, ze ju v izbe zrejme sleduje kamera, lebo poskok prisiel rychlo. A napriek tomu maju 30 minut na to, aby si to spolu rozdali na mieste, kde ju drzia??? To akoze co bolo???

15.10.2020 4 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Obalka velmi pekna. Kniha ako celok usla, hodi sa k vianocnemu casu, ale ako celok to nebolo nejake extra veldielo ani vo svojej kategorii.

17.12.2023 3 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Rozpravkove, sladke, krasne :-) Ale najviac sa mi pacila ta ludskost, ucta voci inemu cloveku, ochota pomahat, spolupatricnost vsetkych postav. Keby toho bolo viac aj v realnom zivote medzi ludmi...

30.09.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Ako uz bolo niekde napisane, pribeh nie je az taky originalny, ale stylom pisania je zaujimavy, prudko citatelny a neda sa od neho odtrhnut. Mne sa to velmi pacilo.

21.07.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Napad nie je zly. Ale to, co s nim autorka urobila, uz take oslnive nie je. Pacilo sa mi prostredie akademickeho sveta, osobitost vysoko inteligentnych ludi, ale ich spravanie bolo skratka pubertiacke a tym aj tazko uveritelne. Niektore slova ne/prelozene do slovenciny boli fakt zvlastne a mam dojem, ze sa tam ani nehodili. Nie je to zla kniha, len zvlastne napisana.

18.05.2023 3 z 5

Iskra Iskra Vi Keeland

Nebolo to zle, bola taka ozajstna jednohubka. Postavy boli sympaticke.... ale autorka to vie aj lepsie.

31.03.2023 4 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Vcelku hodnotim knihu ako taky lepsi priemer. Postavy boli sympaticke, dej odsypal, klasicky sladky koniec... Jedine, co ma iritovalo, bola skutocnost, ze sa dieta, resp. cloveka s Downovym syndromom snazila autorka vykreslit ako uplne normalneho. Aby sme si rozumeli, akceptujem ich, ale skratka su ini a zialbohu, nikdy nebudu ako ostatni. O tom by vedeli rozpravat sedemdesiatrocne matky, ktore placu, co bude s ich styridsatrocnymi Downikmi, ked sa s nimi nieco stane, lebo nie su schopni samostatneho zivota...

01.01.2023 3 z 5

Dokonalá hra Dokonalá hra Vi Keeland

Mile, zlate, srdcervuce, prijemne a sladke...

08.11.2022 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Na túto knihu som natrafila úplnou náhodou. Hm, oceňujem celkom zo začiatku zaujímavý námet, ktorý sa však neskôr stával klišé. Ale vôbec mi to neprekážalo, postavy ma bavili, aj keď musím uznať, že niektoré situácie najmä v Edienom zamestnaní boli dosť nelogické. Ale ako celok bola kniha dobrá.

18.07.2022 4 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Ja vam neviem.... po predoslych seriach je tato, zial, slaby odvar. Rychle, povrchne, v podstate bez zapletky, nic sme sa o postavach nedozvedeli. Vyslovene rychlovka a velka skoda nevyuziteho potencialu nametu, ktory sa dal spracovat ovela, ovela dynamickejsie a do vacsej hlbky.

26.06.2022 3 z 5

Žhavé léto: Hříšné povídky Žhavé léto: Hříšné povídky * antologie

Niektore poviedky s obohratou temou, niektore vydarenejsie a zo tri fakt vydarene. A to najlepsie, od Pauliny Świst, na koniec...

01.06.2022 4 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Zbytocne dlhe, ale pekne.

08.04.2022 4 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Doteraz som autorove knihy hodnotila vlazne, nicim ma nepresvedcili ani nenadchli.
Ale stalo sa.... konecne sa stalo, ze Bezchybni su citatelni. Dokonca celkom fajn citatelni. Postavy su sympaticke, dej odsypa a dokonca bavi. Ano, je to predvidatelne, ale take celkom mile, pohodove...

21.03.2022 4 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Kniha bola celkom zaujimava, postavy boli sympaticke. Dej nebol uveritelny, resp. ta nehynuca laska k malickej Janicce. Neskutocne mi prekazali tie nekonecne zdrobneliny, ked sa pisalo o Jane. Ved to bola normalna zena, ako moze byt s vyskou 170 cm "droboucka"? Bola opisana ako nesvojpravne nevyvinute decko a to mi kazilo cely dojem z knihy. Ale inak akoze faaajn.

17.03.2022 3 z 5