warca warca komentáře u knih

Čáry a tajemství Čáry a tajemství Ellie Boswell (p)

I přes to, že mi to na můj věk přišlo trochu dětinské (a to jsem asi stejně stará jako hl. hrdinka), se mi kniha velmi líbila a za jedno jediné odpoledene jsem ji přečetla. Je trochu divné, jak se tam všechny kamarádky spárují, ale mladší čtenářky to jistě ocení. Za poutavý a vtipný příběh dávám 4 hvězdy

07.03.2015 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Zakončení série bylo povedené, ale ne až tolik jako předchozí díly. I přesto jsem se nemohla od knihy odtrhnout a těším se až se podívám na filmové zpracování.

03.03.2015 4 z 5

Co říct? Prostě naprosto fantasticky úžasně bombová a kvalitní kniha, která pobaví a ještě se můžete i něco přiučit. Rozhodně doporučuji!

01.03.2015 5 z 5

Gangy Gangy Robert Muchamore

Tenhle díl byl vemi slabý. Doufám, že se kvalita trochu vylepší.

01.03.2015 2 z 5

Nářek Nářek Maggie Stiefvater

Nic extra

24.02.2015 3 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Když jsem se do knihy pustila, byla jsem hodně zvědavá. Jenže to začalo tak nesrozumitelně a zmateně. Možná to bylo tím prostředím, ve kterém se příběh odehrával. Jedno je jisté: knihu dočítat nebudu, ale možná někdy v budoucnu to zkusím znova.

22.02.2015 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Cress byla taková, jaká by byla asi každá z nás, kdyby nikdy nevstoupila na zemi. Třetímu dílu nechybělo napětí, humor a každá z postav mě znovu nadchla. Měsíční kroniky jsou ÚŽASNÉ.

22.02.2015 5 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Druhý díl jsem četla dávno, ale byl super. nevím, proč nevydají poslední :(

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Tenhle díl byl z celé série nejlepší

21.02.2015 4 z 5

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Tuctový román. Jako u většiny knížek od Lanczové mě hlavní hrdinka naprosto vytáčela.

21.02.2015 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nemohla jsem se jí dočkat a když jsem ji konečně držela v ruce, přečetla jsem ji jedním dechem. Přes to, že se skoro nic nedělo mě kniha stačila pobavit, nadchnout a částečně byla i napínavá. Už se těším na další díl.

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Druhý díl byl po většinu času nuda. Až na konci se to s příchodem Rena zase rozjelo.

21.02.2015 4 z 5

Závoj smutku Závoj smutku Tommy Donbavand

Výborné pro fanoušky Doctora :D

Pád Pád Robert Muchamore

Trochu horsi než předchozí, ale stejně pořád úžasné :)

13.02.2015 5 z 5

Únos Únos Kathy Reichs

ÚNOS BYL DALŠÍ SKVĚLÝ DÍL :D

11.02.2015 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Skvělá kniha!

09.02.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Tenhle díl byl strašně krátký :D Nemůůžu se dočkat toho posledního!

06.02.2015 5 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Tahle knížka mě naprosto uchvátila a hned jsem se do ní začetla. Děj hezky ubíhal a nemůžu se dočkat dalšího dílu!

04.02.2015 5 z 5

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Moc hezké čtení, ale četla jsem ji kdysi dávno :)

04.02.2015 4 z 5

Modrá jako Indigo Modrá jako Indigo Cathy Cassidy

Když jsem byla menší, tak jsem tuhle autorku milovala a tahle knížka patřila mezi jedny z nejlepších

04.02.2015 5 z 5