voody99 voody99 komentáře u knih

Cela Cela Benjamin Oliver

Vše je jak má být ....... Potřebují další díl

20.02.2021 4 z 5

Dcera hlubin Dcera hlubin Rick Riordan

Popravdě přiznám že jsem měla na začátku trochu strach, neboť je to jiný Riordan než na kterého jsme zvyklí. Ale strach nebyl na místě. Bylo to ÚŽASNÉ. Čtivé, napínavé plně skvělého dobrodružství až do konce. Jsem strašně moc zvědavá zda tohle bude mít pokračování.

08.04.2024 5 z 5

Cesta Argosanů Cesta Argosanů Sebastien de Castell

Dávám slabé 4* jelikož mám pro tuhle sérii slabost. Bohužel asi jsem o knihy čekala daleko víc. :-\ Za mě jí chybí ten šmrnc co měla série Divotvůrcu. Škoda. Ale další díl jsi určitě přečtu. ;)

31.10.2021 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 4 Srdcerváči. Kniha 4 Alice Oseman

Srdcerváči jsou vždy skvělou volbou.

02.10.2021 5 z 5

Mops dýní Mops dýní Bella Swift

Tohle bylo krásné pohlazení po duši jak roztomilým příběhem tak krásnými ilustracemi.
Byť už jsem na tohle vážně stará moc se mi to líbilo.
Velká škoda že nejsou všechny mopsi příběhy jako ebooky.

02.10.2021 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Byla jsem velmi zvědavá, jelikož autorka je milovnícemi fantasy velmi chválena.
Za mě oprávněně. Kniha je krátká čtivá a děj ubíhá. Jsem opravdu moc spokojená a jednu hvězdu si nechávám do zásoby, přece jen mě čeká dost dílů.

01.10.2021 4 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Popravdě jsem se v téhle knize asi 80% nudila.
Škoda , kniha mohla být daleko lepší.
Dala bych i 3* ale dávám dvě jelikož tzv. Sesterstvo které je na řeckých základech ale pak tam autorky dají římské bohy.

09.09.2021 2 z 5

Kouzelnická parta Kouzelnická parta Neil Patrick Harris

Krásná kniha plná kouzel, hezkého přátelství a opravdu hezkých ilustrací.
Těším se na další díly a doufám že u nás vyjdou opravdu všechny.

29.08.2021 5 z 5

Musím říct že tahle kniha mi vážně sedla. Jsem spokojená. Gavriel byl úžasný }:‑)
Ovšem ten konec mě lehce vyvedl s kolejí.
Holly prostě umí ať píše o chladných dívkách, vílím světě či kouzelné škole.

23.08.2021 5 z 5

Královny ošklivek Královny ošklivek Clémentine Beauvais

Chtěla jsem nějakou kratší knihu proto tahle. Musím říct že po prvních pár kapitolách jsem si říkala co má jako být. Ovšem když královny vyrazili do Paříže tak začla zábava u které jsem se i posmála.
Lehká , krátká kniha co zabaví.

26.07.2021 3 z 5

Tunel kostí Tunel kostí Victoria Schwab

Skvělé, skvělé , skvělé ..... Už se velmi těším co přinese další díl.

23.06.2021 5 z 5

Nejzářivější noc Nejzářivější noc Tui T. Sutherland

Nejzářivější noc je krásné zakončení krásné série.
Já osobně doufám že nám nakladatelství umožní jsi přečíst další příběhy s Dračí Školy.

24.04.2021 5 z 5

Magický expres Magický expres Anca Sturm

Pěkné 3,5 ⭐
Uvidíme co přinese druhý díl .

29.03.2021 3 z 5

Hříšní světci Hříšní světci Emily A. Duncan

Mě se to prostě líbilo. Knihu jsem sice četla déle než normálně ale to bude mnou. Musím přiznat trochu jsem zápasila s jmény bohů a jazykem ale kniha celkově byla velmi dobrá.
Doufám že nakladatelství King Cool nás nenechá na holičkách a brzy bude další díl. ????

24.03.2021 5 z 5

Uštvaný Uštvaný Kevin Hearne

Absolutně nechápu proč nakladatelství Laser tak dlouho trvá vydat celou tuhle série. :(

02.03.2021 4 z 5

Spoutávač Spoutávač Sebastien de Castell

Musím říct že Spoutávač o proti třem předešlých je jiný. Kniha bavila ale něco jí tam chybělo a musím uznat že to zřejmě byl kočkoveverčak.
Za mě 4,5 ⭐

08.02.2021 4 z 5