voody99 voody99 komentáře u knih

Warcross Warcross Marie Lu

Tak tohle bylo prostě SKVĚLÉ.
Vůbec jsem nevěděla co od toho čekat.
Kniha mě vtáhla hned po pár kapitolách, Emiko jsem si totiž hned oblíbila. Milá romantická linka je příjemná jelikož knihu třída akce za akci ať v reálném světě nebo virtuálním. Strašně jsme si to užila

30.07.2023 5 z 5

Pikové eso Pikové eso Faridah Àbíké-Íyímídé

Asi jsem čekala něco lehce jiného. Kniha je opravdu dobrá, téma je těžší ale i přesto se mi osobně děj velmi táhl.
Chiamaka pro mě byla strašně nepříjemná vypravěčkas s Devonem to bylo daleko lepší . Celkově se mi to ve finále vlastně líbilo. Jsem zvědavá na další knihy od autorky.

05.11.2022 4 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Za mě 3,5 *
První dva díly se mi velmi líbili ovšem tenhle díl i když je dobrý za nimi pokulhává.
Ale určitě stojí za to přečíst.

10.08.2022 4 z 5

Údolí šelem Údolí šelem Petr Eismann

Tuhle partu mám velmi moc ráda a údolí šelem bylo opět skvěle dobrodružství co bavilo.
Jedinou chybičku je že jsi družina na obálce o proti dvou dílům není vůbec podobná což je škoda ale knize to samozřejmě nijak neubírá.

07.05.2022 4 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Čekala jsem o maličko více ... Příběh to byl velmi pěkný ale u mě bude asi chyba že mi v knize nesedlo výpravěni Violet ovšem Finche jsem si moc oblíbila.

13.04.2022 3 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Ano na tuhle knihu jsem už stará ale to mi vůbec nevadilo abych si jí užila.
Za mě spokojenost a určitě přečtu i další díly.

28.02.2022 4 z 5

Hněv pegasů Hněv pegasů Kim Forester

Popravdě jsem myslela že jsem na tuhle knihu stará a bude to nějaké roztomilé čtení.
Opak byl pravdou Hněv pegasů mě dostala svým originálním světem a skvělými čtyřmi dějovými linkami. Které mě vážně moc bavili.
Kniha je čtivá a opravdu dobře napsaná. Velká škoda že u nás není celá série protože to stojí rozhodně zato. ;-)

13.01.2022 5 z 5

Aru Šah a konec času Aru Šah a konec času Roshani Chokshi

Do téhle malé lhářky jsem se zamilovala po pár kapitolách. Je to krásný příběh plný mytologie, tohle já prostě miluji.
Proto je za mě strašně velká škoda že kniha nedostala víc pozornosti a že u nás nevyjdou další díly. :'(:'(

06.01.2022 5 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Tak tohle bylo opravdu povedené. Skvělý nápad skvělé podané. Ale musím přiznat že Kaylee mě místy opravdu štvala. Ovšem i přesto byla kniha skvělá a já si jí užila.

31.12.2021 4 z 5

Průvodkyně duší Průvodkyně duší Alžběta Komrsková

Tohle nebylo vůbec špatně. Autorka udělala za mě pěkný pokrok.
Krásné prostředí , pěkný příběh a skvělý konec.
Jsem spokojená

25.12.2021 4 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

SJM jsem s touhle knihou dala druhou šanci a udělala jsem jen a jen dobře .
Je to povedené a skvěle dílo i když přiznávám kdyby mělo jen 500 stran bylo by ještě lepší ... Opravdu se těším na další díl (*_*)

10.11.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Nějak nevím úplně co říct... Ano kniha byla vlastně skvělá... Ten konec...........w(°o°)w... Ale i když budu asi jediná Smrtka pro mě byla trochu lepší (◠‿◕)

22.10.2021 5 z 5

Rogenovo oko Rogenovo oko Jarmila Mlčoušková

3,5 *
Přiznávám , opravdu dlouho mi trvalo se začíst. Nevím zda je to mnou či knihou.
Svět ve kterém se ocitneme je velmi pěkný a proto je škoda že nás autorka do něj jen tak hodila . :-\
Jsem velmi zvědavá co přinesou další díly.

14.10.2021 3 z 5

Lykantropova kletba Lykantropova kletba Petr Eismann

Popravdě jsem měla trochu strach se pustit do druhého dílu. V prvním díle jsem se do téhle party opravdu zamilovala. Strach však nebyl oprávněný. Trošičku mi trvalo se začíst ale pak to šlo jako po másle. Bylo to opět velmi velmi povedené. Díky...
Moc těším na další dobrodružství.
,, Grult nejlepší ,,♡

05.09.2021 5 z 5

Gideon Devátá Gideon Devátá Tamsyn Muir

Na Gideon jsem se těšila už když jí Host ukázal ve svém edičním plánu. Těšila jsem se oprávněně.
Tamsyn Muir spojila několik žánru které v téhle knize skvělé fungují.
Guma byla prostě úžasná :-D a já si to sní opravdu užila.
Teď jen čekání na Harrow a další díly které v mé knihovně určitě nesmí chybět.

15.08.2021 5 z 5

Se špetkou skořice Se špetkou skořice Elizabeth Acevedo

V rámci YA je to pěkný příběh. Děj ubíhá opravdu rychle a to díky krátkým kapitolám. Romantická linka je lehká a milá. Knize bych dala 4 * ale bohužel dávám jen tři. Protože neustále opakující se Holčička, Holčičko, Holčičce které je na jedné stránce klidně i 5x mi čtení strašně znepříjemnilo.

30.07.2021 3 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Kniha je přesně taková jakou jí po prvních třech kapitolách čekáte. Nenáročná, absolutně lehká, čtivá a děj uběhne velmi rychlé jelikož je i krátká.

15.07.2021 3 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Je to díl od dílů stále lepší a lepší i když to nečtu poprvé.
Užívám jsi na maximum každou kapitolu ať v podání Percyho, Hazel nebo Franka. ♡♡

07.07.2021 5 z 5

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

No.... Musím říct že pro mě byl druhý díl tak nějak zklamání ,oproti prvnímu dílu kterých velmi povedený.

21.05.2021 3 z 5

Rozvratník Rozvratník Sebastien de Castell

Je konec..... Za šest dílů každý z nás spolu s Kellenem a jeho přáteli prožil mnoho dobrodružství a hlavně jsme viděly jak Kellen vyrostl s chlapce v může.
Tohle bylo opravdu pěkné zakončení série.

24.02.2021 5 z 5