voody99 voody99 komentáře u knih

Sexuální výchova: Road trip Sexuální výchova: Road trip Katy Birchall

Ach jo :-\ Neměla jsem se na tuhle knihu tak těšit. Velká škoda i když Aimee válela ... Kniha je za mě velmi ale velmi slabý průměr :-( škoda

26.01.2022 2 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Kniha byla přesně taková jakou jsem jí čekala ... Krásná od začátku až do konce, milá a čtivá k tomu mi opravdu sedla do nálady .
Krásné čtení

17.10.2021 5 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Musím říct že mě to opravdu pohltilo, jak příběh který čtenáři rychlé utíká tak prostředí do kterého je zasazen ..... a Alexe jsem si také velmi oblíbila.
Opravdu skvěle čtení.

07.10.2021 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

♡♡ To nejlepší nakonec ♡♡
Absolutně epické zakončení úžasné série.
Rick dává svým knihám krásné kouzlo a jsou vždyť správnou volbou.

♡♡ Niko a Will (。♡‿♡。) jak já je zbožňují

24.07.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Kniha mi dala vše co jsem od ní očekávala. ... Dávku romantiky a smíchu, trochu klišé a trochu nostalgie po mladí ;) ale hlavně lehkou hlavou.
Díky

25.06.2021 4 z 5

Otrávená Otrávená Jennifer Donnelly

4,5 ⭐
Kniha se mi vážně líbila jen to prostě nebylo na plný počet.
Musím ale říct že Nevlastní sestra byla o kapku lepší avšak ani Otrávená nezklamala.

02.04.2021 4 z 5

Hodná holka, zlá krev Hodná holka, zlá krev Holly Jackson

Opravdu úžasný návrat do Little Kilton. Musím přiznat že mě druhý díl bavil o kousíček více než prvně.
Ravi s Pipou jsou skvělá dvojce a mám je ráda.
Moc se těším na další díl.

23.08.2022 5 z 5

Netvoři a krásky Netvoři a krásky Soman Chainani

Ano, ano..... Tohle bylo skvělé.
Pohádky které zná celý svět ale úplně, úplně jinak. Vážně mi to sedlo a strašně dobře se to četlo. K tomu krásné ilustrace, opravdu skvěle čtení.

12.08.2022 5 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

No.... Myslím že 3,5 * za tohle je ideální. Bohužel první půlku jsem se lehce nudila ale druhá byla daleko lepší. Čekala jsem že se trochu budu u knihy asi i bát..... Je to přece horor... Strach se tedy nedostavil žádný.
Čtení to není špatné a další díl jestli vyjde jsi přečtu.

27.07.2022 3 z 5

Pekelný plášť Pekelný plášť Simona Michálková

Po Pekelném plášti jsem sáhla jaksi ze zvědavosti... Kniha mě neuvěřitelně překvapila. Čtivá , vtipná a hlavně opravdu povedená.
Moc se těším na další autorčiny knihy }:‑)

11.03.2022 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Vím že asi budu jediná, ale já prostě čekala víc.
První půlka byla vtipná a vážně mě bavila , Alexe i Henryho jsem si oblíbila. ;-) Bohužel druhá půlka byla spíš nudná a nepomohla ani pěkně vetkana poezie. :-\
Za mě 3* škoda.

25.02.2022 3 z 5

Jeden z nás je na řadě Jeden z nás je na řadě Karen M. McManus

Trochu jsem měla strach, že bude druhý díl slabí. Ale vůbec nebyl, velmi dobře se to četlo až je mi líto že to tak uteklo.
Bayviewská střední u mě prostě válí ... ;)

10.02.2022 5 z 5

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Absolutní úžas ♡♡.... Konečně jsou všichni spolu na ceste do Mare Nostrum .... Ten konec mě prostě vždy dostane jako napoprvé ♡
Miluji jeho knihy ♡

10.07.2021 5 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Za mě tahle kniha má velkou výhodou v tom že jsem u ní úplně vypnula hlavu. Díky toho jsem si užívala kapitolu za kapitolou a sem tam se zasmála. Takže za mě to pohoda.

29.06.2021 4 z 5

Strom věčnosti Strom věčnosti Marie Lu

Celá tahle série každého čtenáře pohladí po duši. Neuvěřitelně jsem si to užívala a prožívala jsem každý díl ️ byla to krása.

17.06.2021 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

❤️ Úžasné ... Absolutně úžasné ❤️
Tuhle sérii vážně Miluji ❤️ Za mě jí prostě nejde nemiloval .

13.03.2021 5 z 5

Skandar a zloděj jednorožců Skandar a zloděj jednorožců Annabel Steadman

Miluji to... Prostě to miluji. Skvělá kniha

17.05.2023 5 z 5

Tim: Oficiální biografie Avicii Tim: Oficiální biografie Avicii Mans Mosesson

Napsat něco ke knize po dočteni prostě nešlo.
Pro mě byla kniha velmi silná. Těžko se čte kniha když víte jak tragicky končí.
A také proto že Timova hudba je pro mě srdeční záležitost.
Ten jeho úžasný cit pro hudbu a to co dělal světu chybí a chybět bude.
Jak je psáno na knize Tim zazářil jako Ohňostroj to co dělal miloval a někdy i nenáviděl.

01.04.2023 5 z 5

Zloděj duší Zloděj duší Martina Hohenberger

Za mě 3,5.. Povedené, čtivé... Jen škoda té obálky co prostě nevybízí ke čtení. Určitě jsi přečtu další knihy od autorky.

22.02.2023 3 z 5

Cesta Cesta Otakar Pospíšil

Některé knihy by prostě měly zůstat v šuplícich.

18.02.2023 1 z 5