voody99 voody99 komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Ach... Ano Naslouchač byl skvělý ovšem Faja je absolutně ÚŽASNÁ.... Tahle kniha mi přirostla prostě k srdci. Zbožňuji Ilan.. celou pětadvacitku a hlavně ten svět a naprosto parádní příběh.
Petra Stehlíková je českou bohyni a svět opravdu o hodně přichází.
Chci víc :-*

20.12.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Wau... Asi 120 stran mi trvalo se do knihy tak nějak dostat... Ale pak sem se nemohla odtrhnout. S přehledem tahle kniha může za mě na světový trh. Těším se další díl

14.12.2022 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Je prostě úplně jedno kolik vám je let a že ho zná celý svět... Harryho Pottera prostě musí mít každý rád :-*

25.11.2021 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Konečně u mě přišla na řadu tahle velmi chválena kniha.
Chválena je oprávněně.... Opravdu dlouho
jsem nečetla něco tak originálního. Užila si to a hodně se mi to líbilo i když jsem čekala o maličko více ale jen o maličko.
Jsem zvědavá na další díly.

29.09.2021 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Wau
Vůbec netuším proč mi tohle úžasné čtení leželo tak dlouhou na poličce.
Úžasný svět...
Úžasný děj... Absolutně mě to vtáhlo do knihy která nešla skoro odložit.
Prostě wau

10.01.2022 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Opět skvělá kniha s pera Brigit.
Za mě kniha od knihy lepší a lepší. Jako všechny knihy se to četlo úplně samo. Roba jsem si moc oblíbila.

16.12.2021 5 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Och.... och.... Moje knižní srdce si chrochta úplným blahem.
Tahle knížka je ÚŽASNÁ...
Úžasně podaná ... Úžasně zpracována... Příběh je skvělý a mě osobně dost pohltil a strašně jsem si to užila.
Těším se na další dva díly... Jen ano trochu mě po dočteni bolí ruka :DD

29.09.2022 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Ano.. Tenhle díl za předešlýma prostě pokulhává alespoň teda první půlka.... Pak už to je opět parádní jízda která mě bavila.
Série je celkově vážně SKVĚLÁ... Jsem spokojená.

25.10.2022 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Wow.... Omlouvám se všem knižním bohům že jsem řekla když tahle série vycházela že ji nepotřebuji. Ještě že byl dotisk a já si jí koupila.
Tohle bylo absolutně úžasné a skvěle čtení... Za mě ještě lepší než první díl prostě.... Wow.. Miluji to.... Budu se sice opakovat ale to zpracování knihy je dokonalé.

13.10.2022 5 z 5

Neronova pevnost Neronova pevnost Rick Riordan

Úžasné zakončení další skvělé série. Prostě to miluji. Apollón krásně vyrostl.
To co se stalo s Jasonem mě moc mrzelo. Tábor Jupiter by si prostě zasloužil svou sérii.
Will a Nico já ty dva prostě úplně miluji.
Rick opět s touhle sérii nezklamal a jen dokázal že je mistrem svého řemesla.

25.09.2022 5 z 5

Smrtící vzdělání Smrtící vzdělání Naomi Novik

Velké wow za tuhle skvělou kouzelnickou školu. Ovšem mě trvalo hodně dlouho než jsem se začetla.
Ale kniha se mi celkově vážně líbila a těším se co přínesou další díly.

20.09.2022 4 z 5

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Wau .... Za mě prostě wau.
Autorka skvělé a čtivě podala těžké téma. I přesto že už nejsem cílová skupina jsem ráda že jsem knihu četla. Starr jsem si velmi oblíbila a příběh mě pohltit, slang v knize je příjemný a povedený.
Autorku přidávám do kolonky
" Oblíbené" a těším se na další knihy.

07.04.2022 5 z 5

Chmurný Válečník Chmurný Válečník Alistair Rennie

Podle mě tahle kniha musí čtenáři sednout. Když to sedne pak to musí být super psycho jízda. Já se přiznám mě to nesedlo. Stává se.
Ovšem klobouk dolů za překlad, tohle nemohlo být vůbec jednoduché.

27.08.2021 2 z 5

To jediné, co na světě zbývá To jediné, co na světě zbývá Erik J. Brown

Tohle bylo prostě povedené skvělé a maximálně milé. Kluci byly úžasní a strašně jsem si je oblíbila.

24.04.2023 5 z 5

Bez duše Bez duše Lusy Adams (p)

Proč jsme to tak dlouho odkládat??
Protože jsem se trochu bála, protože prostě miluji Alex..... Ale Mac je úžasná a skvěle se to četlo. Parádní svět který si nejde zamilovat.
Lusy prostě umí a umí to parádně. Těším se dál na vše co nám dá. Díky

23.07.2022 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Ach.... Tohle bylo přesně takové jaké sem chtěla. SKVĚLÉ.
Apollón trochu sebestředný a lehce drzí přesně jak bůh slunce má být (na začátku).
Jsem ráda že Meg je dcera bohyně která v tomhle Řecko - Římském světě od Ricka ještě nebyla. Trocha Percyho a Lea byla také milá, víc Willa a Nica by bylo ještě lepší. :-*:-*
Miluji to

12.07.2022 5 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Tohle je prostě ideální letní čtení. Vypnete hlavu nic vlastně neočekávate a čtete kapitolu za kapitolou, sem tam se na něčem usmějete sem tam se pořádně zasmějete. Na konci si řeknete bylo fajn.
Takže jo já sem s další knihou od Olly spokojená.

16.06.2022 4 z 5

Zničený Zničený Kevin Hearne

Železný druid je prostě skvělé čtení o tom není sporů ..... Příjemná změna ve vyprávění. Arcidruida jsem si oblíbila :-D
Přiznávám ,jsem velmi ráda že se Atticus vrátil do správných překladatelských rukou jelikož má zase ten šmrnc. (nic ve zlém předchozímu dílu)
Těším se na pokračování.

16.05.2022 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

No.... Takhle zklamaná jsem z knihy hodně dlouho nebyla. Bohužel hrozný Český název a pak i překlad určitých pasáží tomu vůbec nepomohlo.
Po dvou skvělých dílech jsem čekala něco vážně epického. Ano kniha je dobrá ale .... :-(:-(:-(
Strašná škoda.

08.03.2022 3 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Tohle čtení jsem si vážně užila. Velmi jsem si oblíbila Raviho.
Kolik jedno městečko v Anglii skrývá tajemství. Přiznávám že jsem byla napnuta až do konce.

04.02.2022 5 z 5