vladka200 vladka200 komentáře u knih

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Těžko se hodnotí kniha,která je od začátku až do konce samé utrpení.Přečetla jsem ji za 2 dny,nedalo se odložit.Ukápla i slzička,hlavně u posledních stránek.Je děsivé,že je to příběh podle skutečných událostí.Dávám 5 hvězdiček

20.04.2024 5 z 5

Napsáno perem Napsáno perem Lenka Petřeková

Knížka mě od začátku až do konce moc bavila-čtivé,poutavé,Připomnělo mi to knihu-Prach,popel a dým.Tajemství a osudy lidí-moc zajímavé

23.03.2024

Zrada v Andělském Dvoře Zrada v Andělském Dvoře Richard Sobotka

Přečteno na jeden zátah.Poutavé,smutné,ale tak to ve válce bylo

17.03.2024

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Přečteno za dva dny.příběh podle skutečné události.Kroutím hlavou nad tím,jak dospělí lidé se nechají ovládat,ponižovat,týrat.Děti-to je něco jiného-nechápou co se děje a proč se to děje...?Hodně zvláštní

05.03.2024

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Velice krásný a zároven smutný příběh.Kniha plná emocí,pocitů-to se nedá popsat,to se musí číst-děkuji za ten zážitek

28.02.2024

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Velmi silný příběh,který jsem přečetla na jeden zátah na Mácháči u vody

09.07.2023 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Knížka která mě upoutala už po pár stránkách a díky mé nemoci jsem ji za 2 dny přečetla.Od půlky knihy jsem bulela a ta hrůza,kterou lidi za války prožívali,co museli vydržet...dlouho tuto knihu budu mít v hlavě

30.05.2023 5 z 5

Impulz : Krvavou stopou sexuálního vraha Impulz : Krvavou stopou sexuálního vraha Michael Weaver

Už je to pár let,co jsem ji četla,ale vše si pamatuji-bylo to skvělé čtení a určitě se k ní vrátím

Štvanec Štvanec David Fletcher

Knížka,ke které se určitě vrátím.Napínavé,hezky se četla, hrdina mě vtáhl do děje a vše jsem si představovala.

Medvědi zabijáci Medvědi zabijáci Larry Mueller

Miluji medvědy-ne jeden mě ve snu honil....
zajímavá,poutavá kniha.Stála za přečtení

17.12.2021 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Tak tohle je největší hnus,jaký jsem kdy četla.Některou stránku jsem musela přečíst na dvakrát,abych to vůbec pobrala.O to větší šok,že je to podle skutečné události.Knížka zůstane doma,sbírám knížky podle skutečných událostí,možnáááá,se k ní někdy vrátím

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Silný příběh,celou knihu jsem probrečela a nechápala,že je to podle skutečné události.
Nevím,nevím,jestli se k ní ještě vrátím.Sbírám knížky podle skutečných událostí,tak zůstane doma

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Nádherná knížka se zajímavým obsahem.Moc hezky se mi četla.Určitě se k ní ještě někdy vrátím.Od této spisovatelky mi ještě chybí Velitelovo děvče

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

Obal-dobrý,obsah-slátanina
tato kniha mi nic nedala
Zatím nejhrůznější knihu co jsem četla byla Bestie od Mark E.Pocha-toto je slabý odvar
Sto lidí-sto chutí,někdo může být z knihy nadšený,mě zklamala

30.06.2021 1 z 5