Medvědi zabijáci přehled

Medvědi zabijáci
https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92183/medvedi-zabijaci-92183.jpg 4 13 13

Medvěd je krásné a majestátní zvíře. Útočící medvěd je však něco, co je lepší nezažít. Střet s medvědem znamená nerovný souboj na život a na smrt, v němž mnoho lidí prohrálo. Ti, kteří vážné nebezpečí smrti přežili, vyprávějí své hrůzné vzpomínky plné strachu a krve. Člověk v přímém ohrožení života dokáže bojovat, ale jekou šanci nabízí ohromný grizzly, která vás rozsápe jediným úderem?... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Alpress

Bear Attacks Of The Century , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Medvědi zabijáci. Přihlašte se a napište ho.

Jája92
02.05.2024 4 z 5

Dech beroucí skutečné příběhy o setkání člověka a medvěda v boji na život a smrt.
Zdejší popisované události sice lidská rasa přežila, ale s velkými následky a mnohdy jsem nechtěla věřit, že po tak rozsáhlých zranění, je možno přežít.
Je si třeba uvědomit, že medvěd rozhodně není to roztomilé zvířátko ze zábavných filmů či pohádek. Především je to šelma, bránící své teritorium.
Knihu jsem měla přečtenou za chvilku, ale rozhodně se nejednalo o zábavné čtení..

vladka200
17.12.2021 5 z 5

Miluji medvědy-ne jeden mě ve snu honil....
zajímavá,poutavá kniha.Stála za přečtení

Opatov
23.05.2019 5 z 5

Mam rada knizky o zviratech. Tohle je druha kniha o medvedech. Je hezke, ze ochranci zvirat mapuji cestu medvedice na Morave, mam rada zvirata, ale rozhodne bych ji nechtela potkat osobne. Setkani cloveka s nastvanym medvedem je opravdu nerovny souboj. Knizka je krasna a rozhodne doporucuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Medvědi zabijáci v seznamech

Autoři knihy