viviann viviann komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Nadšeně jsem si knihu donesla domů a začetla se... velké zklamání. Nevím, co se na tom komu líbí. Naprosto děsivá scéna mučení s krysami... knihu jsem dočetla obstranu jen z principu.

12.08.2018 odpad!

Juliův vzestup Juliův vzestup Daphne du Maurier

Velmi syrová kniha. Čekala jsem vše, ale stejně mě Julius překvapoval a děsil...

12.08.2018 4 z 5

Zpráva od nebožtíka Zpráva od nebožtíka Joanna Chmielewska (p)

Po delší době nečtení taková nakopávací knížka. Vtipná, lehká... Hodně jsem se nasmála. Přečtu určitě znovu, pokud se k ní ještě dostanu.

12.08.2018 5 z 5

Konec řetězce Konec řetězce Fredrik T. Olsson

Kniha se rozjizdi az po strane 200. Myslenka zajimava, tak nejak by to i mohlo byt. To je tak, kdyz se lidi vrtaji, do ceho nemaji....

26.11.2016 4 z 5

Děvčátko Děvčátko Dorothy Koomson

Kniha byla zajimava a ctiva. Jednu hvezdu strhavam za rozvlekly konec.

19.07.2016 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Vyborna kniha, precetla jsem za tri dny. Libila se mi vice nez predchozi dil. Dej mel spad, spisovatelka se zbytecne nerozepisovala. Tesim se na pokracovani.

09.07.2016 5 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Ctiva napinava kniha, ktera vtahne do deje od prvni stranky. Prestoze hry nehraji a pocitacum nerozumim, kniha si me uplne ziskala. Precteno za tri dny.

28.05.2016 5 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Kvalitni a vyzivne cteni. Necetlo se mi to lehce, ale prokousala jsem se. Moc hezky vykreslene postavy a lidske osudy.

07.05.2016 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nadherna kniha. Ctiva. Romanticka. Slzicka ukapla.

29.03.2016 5 z 5

Jarmark marnosti Jarmark marnosti William Makepeace Thackeray

Priznam se, ze jsem knihu nedocetla. Delam to malokdy, ale opravdu me nebavila. Vracet se k ni ani nebudu, kdyz vidim ten obal, prcham.

21.03.2015 1 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Kniha me nijak zvlast nezaujala, ale chtela jsem ji docist. Dej a postavy chaoticke, zaver prapodivny.

19.03.2015 3 z 5

Toxin Toxin Robin Cook

Zajimava kniha. Zajimave hlavni postavy. Cook je pro me pan Spisovatel. Od precteni nejim maso, mlete uz vubec ne. Kniha mi otevrela oci, pasaze z jatek byly opravdu velmi nechutne, ale je to realita.

19.03.2015 5 z 5

Římanka Římanka Alberto Moravia (p)

Tato kniha splnila všechny moje požadavky: aby byla už od začátku čtivá, aby byla zajímavá, pěkný děj a napínavý konec. Super!

31.07.2022 5 z 5

Herbář aneb Od anděliky k žindavě Herbář aneb Od anděliky k žindavě Jaroslava Bednářová

Miluju bylinky, tento herbář jsem si pořídila, protože obsahuje mojí nej - pelyněk. Pár bylinek mi tam schází, ale nevadí...

08.07.2020 5 z 5

Tajemství mrtvých Tajemství mrtvých Edwin Thomas

Kniha se mi líbila, byla napínavá. Víc se mi líbily pasáže z minulosti. Jen pořád nemůžu pochopit, jak mohl císař takhle odvrhnout syna...

07.07.2020 5 z 5

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky * antologie

Kniha se mi líbila, takové oddychové čtení. Nejlepší pro mě byla povídka poslední.

08.05.2019 4 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Vladimír Neff

Ohromně zaživna kniha, pohltila mě od první strany. Psaná krásným bohatým slovníkem. Postavy jsem si zamilovala, určitě stojí za přečtení...

02.05.2019 5 z 5

Projekt Sakkára Projekt Sakkára Andreas Wilhelm

Začátek zvláštní, ale když se děj rozjel, už se nedalo knihu odložit. Trochu mě mrzelo mnoho gramatických chyb v textu.

16.03.2019 5 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Tento posledni dil uz se mi opravdu vlekl a musela jsem se do cteni nutit. Deje uz se opakovaly, nebavilo me to. Nejslabsi dil...

16.10.2018 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Kniha se mi četla velice dobře. Děj má spád, žádné nudné pasáže... Co nejdříve se pustím do druhého dílu. Marta je mi velice sympatická.

29.08.2018 5 z 5