Vivi007 Vivi007 komentáře u knih

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Tuhle knihu jsem přečetla během chvilky a opravdu jsem si ji užila.
A jak píše betys6914, tak z knihy se postupně stává fantasy pro mládež :)

06.06.2018 5 z 5

Nejdelší velrybí píseň Nejdelší velrybí píseň Jacqueline Wilson

Další krásný příběh od této autorky. Rozhodně stojí za přečtení i když mi přijde trochu smutný. Mám také ráda velryby a tak tahle knížka byla přímo pro mně :-).

03.06.2017 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Erin Hunter

V knížce se odehraje další boj mezi liškami a psi a spousta dalšího. Tohle je snad jediná série u které bych vydržela takhle dlouho a jsem za to ráda. Knížka klasicky končí další nevyřešenou záhadou a já už se moc těším na další díl.

03.06.2017 5 z 5

Na knize je vidět že ji psal i někdo jiný než Rowlingová, třeba Malfoy se chová úplně jinak než v klasické Potterovské sérii. Dávám čtyři hvězdy protože podle mně to není úplně nejlepší, ale je spousta mnohem horších knížek.

03.06.2017 4 z 5

Zvířátka Zvířátka Eva Horáková

první přečtená knížka

06.01.2017 4 z 5

Příběhy nepohádkový budoucnosti Příběhy nepohádkový budoucnosti Rachel Renée Russell

pěkné a vtipně psané

13.01.2016 5 z 5

Ema je na všetko sama Ema je na všetko sama Jacqueline Wilson

napínavé a velice dojemné

13.01.2016 5 z 5

O praštěném Hurvínkovi O praštěném Hurvínkovi Helena Štáchová

Zvláštní něni to vtipný tak to ani neni moc Hurvínek. Ale jiné knížky od Heleny Štáchové jsou super.

04.01.2016 2 z 5

O podivuhodném životě mudrce Ezopa O podivuhodném životě mudrce Ezopa Josef Hiršal

Moc hezké a provázené bajkami které někdy špatně dopadnou.V podstatě Ezopovo životopis.

Mozart a atentát v opeře Mozart a atentát v opeře Christa Pöppelmann

Super! Ta holka je opravdu dobrá že se prostě sebere a odejde a všechny pořád dokola přesvědčuje že na Mozarta něko vystřelil. V každé kapitole je test pozornosti.

04.01.2016 5 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese (převyprávění) Dobrodružství Sherlocka Holmese (převyprávění) María Asensio (p)

Napínavé příběhy. Přečetla jsem jí za 4 dny z jednoho příběhu jsem málem neusla! Určitě 5 hvězdiček!

Baciláci Baciláci Martin J. Howard

Dětem nenásilnou formou vysvětlí proč si mýt ruce.Má hezoučký příběh a šťastný konec.
Kniha vypráví o malém bacílkovi co nikomu nechtěl ublížit. Ale bacilovská armáda ho donutila jít do války. Knížka má rozkošné ilustrace.

Staré pověsti české Staré pověsti české Jana Eislerová

Verze starých českých pověstí pro děti. Lehko se pochopí, je hezky psaná a doplněná krásnými obrázky.

Záhada starého klepadla Záhada starého klepadla Enid Blyton

Moje první detektivka, krásné a tajemné!

Prapohádky Prapohádky Ljuba Štíplová

Krásné čtení pro začínající čtenáře. Hezké vynalézání.

Babička Pepička Babička Pepička Ivana Měkotová

Krásná knížka pro děti. Je hezké jak tam chová tu tlupu zvířátek.

03.01.2016 5 z 5

Rychlé šípy ve Stínadlech (komiks) Rychlé šípy ve Stínadlech (komiks) Jaroslav Foglar

Moc hezké nádhera.

03.01.2016 5 z 5

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Václav Čtvrtek (p)

Hezké ale těžká slova tak se špatně čte. Jinak krásný příběh.

Heidi, děvčátko z hor Heidi, děvčátko z hor Marie-José Maury

Nádhera, to je krásný příběh

03.01.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

super knížka, líbila se mi

02.01.2016 5 z 5