Baciláci

Baciláci https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59794/bacilaci-velka-bitva-s-malymi-hrdiny-59794.jpg 4 7 4

Co se stane, když si Honzík jednoho dne neumyje ruce? Rozpoutá se válka, přímo v Honzíkově puse! Armáda Baciláků proti vojákům krále Protilátky – jak tohle dopadne? A na čí stranu se nakonec přidá Sam – jeden z Baciláků, kterého ovšem donutili bojovat v armádě proti jeho vůli? Knížka s nádhernými ilustracemi a rozkládacími maxistránkami uvnitř, po jejímž přečtení si děti umýt ruce už nikdy nezapomenou.... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Pierot

Germs , 2009

Hospodyňka
05.03.2018 5 z 5

Mami, to je hustýýý...komentář mého tříletého syna. Prostě úspěch měla u nás i u obdarovaných.

Skallarix
26.04.2017 3 z 5

Knihu jsem dostal k nahlédnutí, ale znáte to... Pak se od ní třeba už neodtrhnete a o délce třiceti šesti stran je přečtena během chvíle.
Zajímavá pohádka o bacilech která má ponaučit děti o tom, jak to v těle (velice vzdáleně) chodí a donutit je k lepší hygieně. Ale co si nalhávat, kam se "Baciláci" hrabou na starý animovaný seriál " Il Était une fois... la vie" (Byl jednou jeden... život)!

Vivi007
04.01.2016 5 z 5

Dětem nenásilnou formou vysvětlí proč si mýt ruce.Má hezoučký příběh a šťastný konec.
Kniha vypráví o malém bacílkovi co nikomu nechtěl ublížit. Ale bacilovská armáda ho donutila jít do války. Knížka má rozkošné ilustrace.

Weweuka
10.01.2014 4 z 5

Svěření prvňáčci si teď myjí ruce jedna báseň:) Velmi pěkně ilustrovaná a poutavě psaná kniha.