ViKto0oRiA ViKto0oRiA komentáře u knih

Byznys pro 21. století Byznys pro 21. století Robert T. Kiyosaki

Výhody podnikania v MLM (v kvalitnom!!) v kocke. Nie je sieťový marketing ako marketing, kvalitu spoznáte podľa toho, ako pomáha novým ľuďom s rozbehom a aký systém školení realizuje. Ide len o predaj a "náborovacie" zručnosti? Ruky preč! Radšej vyberte taký, ktorý Vám - popri technike predajných zručností - pomáha stať sa lepším človekom... Ja som taký našla. MLM podnikanie založené na OSOBNOM kontakte s klientom a na nadviazaní vzťahu s ním je NAOZAJ podnikaním budúcnosti. Myslí si to aj Robert T. Kiyosaki a svoje dôvody zhrnul v tejto knihe.

17.08.2014 4 z 5

Miluj svoj život Miluj svoj život Louise L. Hay

V ťažkom období mi táto kniha veeeeľmi pomohla vyrovnať sa s rozchodom. Preto nemôžem byť na ňu úplne zlá... Časom som sa však vyvinula a s tým aj môj záujem a pohľad na motivačnú literatúru vôbec. Dnes už vidím len new age plky, plky, plky... a meditácie. Nič pre mňa.

17.08.2014 1 z 5

7 návykov skutočne efektívnych ľudí 7 návykov skutočne efektívnych ľudí Stephen R. Covey

Na rozdiel od mnohých iných titulov motivačnej literatúry, veľmi komplexná a vôbec nie povrchná. Mnohé rady NAOZAJ skvalitnia život (ak ich dáte do používania, samozrejme). Doporučujem.

17.08.2014 4 z 5