vikimi vikimi komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Pekne, napadite i vtipne, ale na muj vkus moc sladke. Vsichni stastni, vsichni zdravi...

10.07.2016 3 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Ani mi v tehle knizce zadna detektivni zapletka nechybela, ale zase mi to melo vetsi naboj a napeti.
Cetla se lehke a pribeh byl moc zdarily!

09.06.2016 5 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

Pekne a dobre propracovane. Knizka me chytla a cetla se moc hezky.
Konec sladky, vsechno dobre ;) ale proc ne!?

04.06.2016 5 z 5

Jonathan Livingston Racek Jonathan Livingston Racek Richard David Bach

Krásný příběh, u kterého jsem měla pocit, že i já umím létat tak rychle, vysoko a svobodně jako Jonathan!

08.05.2016 5 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Nápad dobrý i konec se povedl. Ale já Shakespeara nikdy nemusela, takže kdyby nebylo státní maturity, tak bych Hamleta hned po pár stránkách zavřela....
Čte se mi to špatně, jak je to psané jako divadelní hra.

03.04.2016 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

No knížka mě moc neoslovila a ani ten konec se mi nelíbil, naopak mi přišlo, že tím knížce akorát uškodil.
Hlavní hrdinka mě nebavila, nedokázala jsem se s ní ztotožnit, přišla mi taková nijaká - nemastná a neslaná a všechny ty postavy, až na Kitty, se chovali tak všeljak....

31.03.2016 2 z 5

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Pěkné a hodně smutné! Určitě dobře napsané!

25.03.2016 4 z 5

Stepfordské paničky Stepfordské paničky Ira Levin

Příběh byl skvěle vymyšlený a určitě to chtělo dobrý nápad, kterým se autor přímo blýskl. Ale to, jak se chovali mužské postavy v knížce bylo otřesné. Vyrvali jim duše a udělali z nich jednu ženu stejnou jako druhou, co miluje péči o manžílka a domácnost, co má velká prsa, útlý pas a krásné lesklé vlasy. A samozřejmě krásnou, nalíčenou tvářičku.
Joanny mi bylo opravdu líto, protože mi přirostla k srdci!
Po dočtení knížky mě hodně mrazilo, protože představa, že si člověk může jen tak změnit a poupravit svůj protějšek jen na základě vlastní sobeckosti, je děsivá. Jak mohli!?

12.03.2016 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Knížka mě zklamala. Nic na ní nebylo. Bohužel!

15.11.2015 1 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Knížka se četla dobře, k ničemu jsem neměla výhrady. i když konec mi přišel opravdu moooc přeslazený, ale to asi proto, že knížka si celou dobu nehrála na nějakou moc velkou Love story.
Ale určitě pěkné!

28.09.2015 3 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

No, čekala jsem od Čtyřky trošku víc. Ten začátek, jak přestoupil k Neohroženým a jak se poprvé setkal se svojí matkou mě moc nebavilo a potom, když už tam byla Tris, tak jsem se nedozvěděla nic nového, jen to viděla z jeho perspektivy. Nic moc. I u Aliance jsem preferovala, když se to četlo z pohledu Tris.

20.09.2015 3 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Knizka me moc bavila, prijemne odreagovani, u ktereho jsem se obcas i zasmala.
Jsem zvedava, jak to bude pokracovat dal ;-)

09.06.2015 5 z 5

Výnimočná Výnimočná Kristin Cashore

Taková krásná pohádka, která mě přenesla do okouzlujícího světa. Celý příběh jsem si zamilovala. Děj pěkně plynul a postavy byly stránku od stránky lepší. Akorát, to co se stalo Poovi mě trošku mrzelo, ale stejně to skončilo moc pěkně.
Škoda, že nebyla knížka tlustší :)

17.05.2015 5 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Knížku jsem nedočetla, skončila jsem hned na začátku(str 30). Bylo to na mě moc depresivní, to je jedna věc a za druhé mi neseděl autorčin styl psaní. Nějak jsem se v tom ztrácela a Zoe mi nebyla vůbec sympatická.

16.05.2015 1 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Tak konečně jsem knížku dočetla..nevím, nápad se mi líbil, ale zpracování se mi moc nelíbilo.
Nevím...bylo to zvláštní! Nevím, co víc k tomu říct. Rozporuplnost u mě asi převažuje.

09.05.2015 3 z 5

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

I když mi první dva díly přišly mnohem plynulejší a asi i zábavnější, dávám plný počet hvězdiček, protože se autorka skvěle popasovala s celým tématem vlků a i vztahu mezi Grace a Samem, žádné kýčovité: Miluju tě....a podobně. Opravdu tahle knižní série svým zpracováním nezklame.

19.04.2015 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Tak teď vážně nevím, co napsat. Můj komentář a můj názor - jen těžko je ze sebe dokážu vydolovat.
Knížka to byla opravdu zvláštní, taková zmatená a depresivní. Minimálně 2 lidi tam chtěli spáchat sebevraždu, všechno bylo smutný, černý a depresivní. Lidi byli jen černí nebo bílí, ale většinou jen černí.
Hlavní hrdinka se chovala jako odjištěnej granát, vždycky mě překvapila.
Po dočtení knížky, což bylo tak před 3 minutami, se sama sebe ptám, jak tohle mohl někdo napsat a nezbláznit se? Jak tohle mohli někde vydat? A jak jsem tohle mohla přečíst a dočíst?
Už nikdy více.

28.03.2015 1 z 5

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Noaha jsem si strašně moc oblíbila. Livvy se chovala chvílemi divně - podle mě to občas bylo nereálné.
No a vraha jsem si - k mému překvapení - tipla dobře. To byl tedy bastard!
Kniha jinak Ok, ale asi bych se k ní nevrátila. Nebyla špatná, ale nic extra na ní také nebylo, takový průměr, řekla bych. Jinak moje 1. od N.Roberts

13.03.2015 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

To bylo doslova a do písmene báječné čtení. Knížku mi kamarádka půjčila dneska dopoledne a už mám dočteno. Bylo to krásné :) Nic mi v tom nechybělo :) Určitě se k Losing It někdy zase vrátím a vychutnám si ji znova :)

09.02.2015 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Dějová linie Scotta se mi vůbec nelíbila, nechápu, jak mohl chodit s Vee, když byl zabouchnutý - aspoň tak to působilo - do Nory.
Občas mi tam chyběly detaily, ale knížku jsem si rozhodně užila. Patch nezklamala.
Akorát ten konec, jakmile se tam vyskytují slova jako "věčnost" a "spolu", tak se mi to vyloženě příčí. Je to pro mě až moc idealistické.
Myslím, že se k celé sérii zase někdy ráda vrátím. ;)

02.02.2015 4 z 5