Splynutí přehled

Splynutí https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156679/splynuti-156679.jpg 4 507 507

Vlci z Mercy Falls série

< 3. díl

Závěrečný díl romantické fantasy trilogie. V prvním dílu, který česky vyšel pod názvem Mrazení, oba hlavní hrdinové, Grace a Sam, našli jeden druhého, ve Váhání bojovali za to, aby mohli zůstat spolu. Ve Splynutí je situace ještě vyhrocenější, na vlky jsou pořádány štvanice a životy obou protagonistů se ocitají v ohrožení. Jak se smrt víc a víc blíží, je stále obtížnější neztratit lásku.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Argo

Forever , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Splynutí. Přihlašte se a napište ho.

Hels-is-unicorn
11.11.2022 3 z 5

Podle mě je poslední díl z této série nejslabší. Autorka se v příběhu ztrácí čím dál víc, pozměňuje příběhy postav a až zbytečně moc se plácá v Samových vzpomínkách. Myslím, že daleko lepší by bylo, kdyby každá kniha patřila některé postavě, první třeba Samovi, druhá Coleovi, třetí třeba Grace?
Už u minulého dílu jsem se zmínila, že když čtete knihy po sobě, všimnete si, že autorka pozměňuje detaily. To se projevuje i v tomto díle, ale nejen v rámci celé série, nýbrž i v rámci knihy samotné. Meningitida přece podle Colea není lék. Nebo je? Navíc mi dost vadil příběh Olivie. Sice si vždycky cením toho, když se autor nebojí zbavit některých, i oblíbených, postav. Ale Oliviin příběh mi nedává smysl.
Bohužel ve mně kniha probouzí pocit, že autorka už chtěla mít tuhle sérii z krku. Příběh je nedotažený a rozhodně nemám takový ten uspokojivý pocit z dočtené a uzavřené série.
Btw, kdo si taky pamatuje, že Beckovi nově rekrutovaní vlci byli na začátku tři? :-)

kamino
21.12.2021 2 z 5

mohlo to skončit prvním dílem. takhle to bylo zbytečně natahané, a za mě byl poslední díl docela nezáživný.

tynka65
20.12.2020 2 z 5

S každým dalším dílem, mě celý příběh baví méně. Kéž bych to celé četla před 13 lety, kdy jsem milovala Stmívání a hlavní hrdina by byl můj tip. Teď mi přijde jako ukňučená cíťa.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Splynutí v seznamech

v Právě čtených6x