vikimi vikimi komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Mary Higgins Clark

Velmi fajn příběh. Bylo to čtivé a fajn. Díky autorce za knihu :)

20.07.2022 5 z 5

Nevěsta, která se nevzdala Nevěsta, která se nevzdala Janna MacGregor

Parádní knížka, skvělá zápletka a velmi čtivý příběh. Ze všech dílů se mi tenhle líbil opravdu nejvíc. Oba hlavní hrdinové mě zaujali. Děkuji za tenhle příběh :))

27.02.2022 5 z 5

Pýcha, předsudek a seznamka Pýcha, předsudek a seznamka Curtis Sittenfeld

Od tehle knihy jsem nic moc necekala, ale protoze byla ve vyprodeji, zkusila jsem to. Vztah Darcyho s Liz me bavil, ale ke konci mi to prislo uspěchané. Coz me mrzelo. Nektere hodne moderni kreace u dalsich sestet Bennetovych mi prisly opravdu zbytecne a zvlastni. Myslim, ze Jane Austenove by se to nelibilo. Ale asi je to ted moderni. Darcy byl fajn, proto 3 hvezdy.

13.01.2022 3 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Pěkně ukončené, zajímavé. Mistami dlouhé a táhlé. Dvojice Diana & Matthew TOP! :)

30.09.2021 3 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Nektere veci byly dost předvídatelné, ale na celkovy zvrat jsem opravdu neprisla. Knizka me pohltila, ale ke konci mi uz prisla dlouha a fadni. Propacovanost celeho plotu byla opravdu skvela.

18.07.2021 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Začátek mě nadchl, pak už mi ale přišlo, že se to moc táhne.

05.05.2021 3 z 5

Nevěsta, která měla smůlu Nevěsta, která měla smůlu Janna MacGregor

Knížka byla docela předvídatelná, ale pohodová. Na chvíli jsem u ní vypnula. :)

15.09.2020 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Kniha me moc neoslovila, protoze byla dost pochmurna a depresivni.

11.05.2020 2 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Až po čtení jsem zjistila, že knížka je napsaná i ze strany Sky, ale tu už nemám v plánu číst, protože mi to takhle stačilo.

Byl to temný příběh, plný nepěkných věcí, které ale vykompenzovala naděje a láska, což je supr. Pro mě to byl ale moc temný příběh, který ani konec nesmazal. Ke knížce se už nevrátím a neoznačila bych ji jako oddechové, což jsem od knížky čekala. Byla jsem z toho smutná, i když je to jen příběh.

Autorka to napsala pěkně :) ale nebyl to úplně můj styl. Já radši ty lehkomyslné, bez přemýšlení a více nereálné, než tady to. Na mě moc pochmurné.

09.02.2019 3 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Knížka se mi moc líbila, a hlavně se mi do rukou dostala v čase, kdy jsem si ji potřebovala přečíst nejvíce. Už chápu podobenství s Veronika se rozhodla zemřít, ale mám z ní pocit, že se tyto 2 knížky nemůžu - aspoň v mých očích - řadit do stejné poličky.
Takhle knížka je hezká, pohladí po duši a uklidní takové to toužení po něčem, co vlastně nevíme, co je. Možná se ke knížce ještě někdy vrátím, ale rozhodně to není taková srdcovka jako Veronika.

13.07.2018 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Posledni dil nebyl absolutne o nicem. V tech predchozich se aspon neco delo, ale tohle bylo uplne zbytecny napsat...

24.01.2018 1 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Dalo se, ale cekala jsem od toho vic. 5 knizek a dej prakticky zadny. Porad jsem cekala, co prijde a ono nic neprislo :D

24.01.2018 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Knížky jsem se chopila, protože mi filmy nestačily k tomu, abych pochytila veškeré souvislosti. Knížka je napsaná pěkně, ale HP mě (až na filmy) moc nebaví. A chybělo mi tam dalších pár vysvětlení...

08.09.2017 4 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Samozřejmě že už na začátku člověk ví, jak knížka dopadne a co od ní může čekat.
Je to čtení, která vás nerozčiluje a nemusíte u ní přemýšlet - to byl také důvod, proč jsem po ní sáhla.

28.06.2017 3 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Moc pekne a oddechove. ;)

07.03.2017 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Dobre vymyslene, ctive a odpocinkove!

07.03.2017 5 z 5

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

Dobrý příběh, dobrý konec. Nesmíte od toho čekat kdovíco a u knížky si skvěle odpočinete :)

03.03.2017 5 z 5

V žáru lásky V žáru lásky Sandra Brown

Knizka me bavila nejen svym pribehem, ale take tim, ze to nebylo preslazene nebo uslzene. Podle stylu bych spis rekla, ze knizku napsal muz.
Knizku bych ale znova necetla, tohle je presne knizka, kterou si clovek pujci v knihovne a zase ji rad vrati.

28.07.2016 4 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Ctive, napinave, promyslene. Moc pekny pribeh ;)

20.07.2016 4 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Kazuo Ishiguro

Viděla jsem film, který mě úplně dostal. Byl tak smutný, děsivý a dojemný.
Myslím, že mi stačil film. Knížku jsem nedokázala přečíst, byla pro mě až moc děsivá.

14.07.2016 4 z 5