ves.lucie ves.lucie komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Hezke a prijemne rozptyleni, pribeh se mi libil. Dalo se ocekavat, jak to bude vedeno, ale i tak se naslo nekolik prekvapivych momentu :-)

27.06.2020 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Žiiiši ... moc jsem se pobavila! Cetlo se to samo a jejich pošťuchovani od zacatku knihy bylo vtipne, legracni a "osvezujici" pro dej! Hokejisty proste clovek musi milovat. :-) Hlavne kdyz jsou velci jako tank :-D kniha byla proste bezvadna. A uz se tesim na druhou cast, ktera je pripravena ke cteni :-) Je bajecne dostavat tipy na knizky, diky kterym na chvili vypnete od toho šrumce kolem! Dekuji ti moje cteci guru :-)

26.04.2018 5 z 5

On On Elle Kennedy

s hodnocením jsem čekala, až dočtu obě knížky :-) musím říct, že jejich příběh je naprosto úžasný :-) pár „Wesmie“ je prostě cool a kluci se mi líbili už v knihách, kde se o nich zmiňovalo :-) Knížky jsem hltala, jak mi čas dovolil a byla jsem nadšená. Ne každému může být toto téma příjemné a autorky se nebály peprných scén, které to celé krásně okořenily  za mě velká spokojenost a jsem ráda, že nám bylo odhaleno, jak to všechno začalo 

17.12.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Precteno za jeden den ... spise odpoledne. Musim rict, ze tento dil mi pripada mnohem lepsi nez ten prvni. Matt je skvelej chlap a uzasny tata ... tady bychom asi mely povzdychnout, protoze je ke vsemu VELKY HOKEJISTAAA :-) A musim rict, ze v tomto dile perlily i "Wagsky" .. takovy baby mit kolem sebe ... svet by byl jednodussi :-) autorky pohled obou hrdinu to dela jen lepsi a lepsi ...

A jeste jedno PS na zaver - bez Tebe bych tu knihu necetla, bez Tebe by to nebylo ono nepsat ti ihned postrehy a nebo se rozcilovat pres messenger ... #protozejsiopravdunavykova ... Diky Jani :-*

30.04.2018 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak za mě spokojenost, byla to příjemná oddechovka, která po prvním díle nezklamala .. ano, bylo to předvídatelné, ale člověk aspoň na chvíli vypnul myšlenky :-)

09.10.2019 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Cteni dokonceno se slzami v ocich. Tohle byl krasny pribeh, plny narocnych temat, bohuzel tech co se deji kolem nas. Jordan je proste borec, te to nevzal a proste "happiky" na zaver vzdycky potesi :-)

21.03.2018 5 z 5

My My Elle Kennedy

s hodnocením jsem čekala, až dočtu obě knížky :-) musím říct, že jejich příběh je naprosto úžasný :-) pár „Wesmie“ je prostě cool a kluci se mi líbily už v knihách, kde se o nich zmiňovalo :-) Knížky jsem hltala, jak mi čas dovolil a byla jsem nadšená. Ne každému může být toto téma příjemné a autorky se nebály peprných scén, které to celé krásně okořenily :-) za mě velká spokojenost a jsem ráda, že nám bylo odhaleno, jak to všechno začalo 

17.12.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Uzavreni serie Off Campus bylo bajecne ... Tuckera jsem si oblibila okamzite. Je to ten spravnacky chlap, co je ke vsemu jeste ohleduplny a trpelivy ... nemyslim si, ze byl tento dil nejslabsi. Naopak me jeho cteni bavilo nejvice. Sabrina byla sice chvilemi na pest, ale kdo neni, ze :-) citlivejsi tema jako zalozeni rodiny a jak se k tomu ti dva postavili neusetrilo me slzne kanalky ... bylo to vazne skvele. Moc jsem se u vsech dilu serie bavila a jsem rada, ze jsem precetla!

08.07.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tento díl se četl úplně sám. Byla to vtipná kniha a mela spoustu legračních scenek viz. Winston a koupelna :-) vsichni chlapci z party prožívají své vlastní vztahy a učí se fungovat v páru. Ješte chybi Tucker, ale ten to rozlouskne ve čtvrtém díle, na který se chystám. Sérii opravdu doporučuji!

06.07.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Kniha se mi libila stejne jako prvni dil. Logan byl milacek a v některých případech se dobře placal, ale vždy to dotáhnul do konce. :-) hokejisti jsou proste bezva :-)

05.07.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Dlouho jsem tuto serii odkladala ... nicmene diky @jani jsem se zacetla a pokracovala. V dobe, kdy se na strankach zacalo vyskytovat oznaceni Wellska uz jsem se bavila :-) nekdy je proste prekonat par stranek a dat tomu sanci. Prave jsem docetla a jsem velice nadsena a budu pokracovat dalsim dilem :-)

01.07.2018

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Bylo to dojemne a velmi emotivni. Oba hlavni hrdinove prochazeli vyzvami, ktere jim zivot cpal pod nohy ... byly chvile, kdy jsem nevidela na text a brecela jsem jako zelva ... knizka me smetla a presto se mi velice libila. Krasny pribeh, krasne basne ... doporucuji!

11.11.2018 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tak tohle nebylo uplne "EASY" cteni ... myslim, ze samotna problematika, ktera se v knize resi neni vubec jednoducha a ocenuji jak k tomu autorka citlive pristupovala ... a pak taky LandonoLucas ... ten byl proste naprosto bezvadny a skvely. Doucovatel vs. Student zaroven :-) kniha na se cetla bajecne a vrele doporucuji a ja take dekuji za doporuceni :-)

06.05.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Tohle bylo bajecne cteni! Precteno za jeden vecer, protoze neslo prestat. Skvele od zacatku az do konce. Na temer kazde strance jsem se zasmala, jak byli zabavni a neustale se do sebe navazeli :-) pohled vypraveni od obou hrdinu je osvezujici. Knizku doporucuji a zaroven dekuji #jani! Tys me na ni navedla a dala mi jeden z mnoha bajo tipu na knihu!

01.04.2018 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

To byla tak krásná oddechovka :-) příjemné čtení!

29.04.2024 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Tohle byl silny a dojemny pribeh

30.04.2023 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Konečně dočteno :-) tento díl byl podle mě nejpovedenější .. Eden se nechovala jak bláznivá žárlivka, naopak dokázala, jak umí být parádně naštvaná a Tyler .... jako by to byl úplně jiný člověk, povedlo se vyladit jeho charakter a je z něj vlastně bezvadný kluk, který pochopil, jak se k tomu má postavit. Kdo mě neskutečně štval a to po dobu celé série byl otec Eden. To byl neskutečný blb! Pro mě byla tato série taková ta "na jedno přečtení"

23.09.2018 4 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Pokračující vlna oddechovky, nicméně přiznám, ze názory Ashy byly někdy na pěsťovku. Buď a nebo, žádné nic mezitím. Nakonec to byl přesladký happyend, ale to se dalo očekávat. Jsem zvědavá na třetí díl :-) zřejmě opět oddechovka :-)

10.05.2024 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

To byla panecku paradni pecicka!

13.09.2023 5 z 5

Je to krásná kniha a "nadělění", stránky plné smíchu, ale i slz. Doufám, že se dočkáme další knihy :-)

25.01.2023 5 z 5