vermiceli vermiceli komentáře u knih

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Dlouho mi trvalo než jsem se začetla, začátek je dost zdlouhavý a nudný. Ale pak to dostane trochu šťávu, ale už bych si to znovu nepřečetla.

01.02.2021 2 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Skvělé pokračování, přečteno jedním dechem. Už se těším na další díl.

05.12.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Opět nezklamali, na knihu jsem se moc těšila. Příběh opět hodně napínavý a promyšlený, že čtenář nemá vůbec tušení, kdo ten zrcadlový muž je. Přečteno za 2 dny :D

02.11.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Romantická, sexy oddychovka. Četla se dobře.

16.10.2020 5 z 5

Kniha se četla dobře, ale byla v podstatě to samé v bledě modrém jako první díl.

28.08.2020 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Neurazí, ale ani nenadchne...docela zmatené a dosti zdlouhavé. Styl psaní téhle autorky mi není moc příjemný.

03.11.2019 3 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

Hodně silný příběh, který opravdu stojí za přečtení a to i přesto, že jsem někdy měla chuť knihu odložit a dál už ty hrůzné věci nečíst- které jsou tam tak běžn a to i v dnešní době. Ale tím bych měla pocit, že jsem hlavní hrdinku zklamala a hlavně jsem stále doufala v její lepší osud...

15.10.2019 5 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

O bože, naprosto strhující příběh i po tolika letech. Napětí od začátku až do konce, fakt skvělý příběh.

09.06.2019 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Knihu jsem přečetla za 2 dny. Opravdu strhující a napínavé. Vřele doporučuji!

04.06.2019 5 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Velice čtivá a zábavná kniha, která trošičku nutí k zamyšlení k tomu, jak to v tom našem super moderním světě je a bude?

23.03.2019 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Příběh Vás dostane od samého začátku a konec je hodně překvapivý. Vřele doporučuji přečíst.

25.02.2019 5 z 5

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Příjemně odpočinková kniha a hlavně vtipná.

09.01.2019 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Kniha se šíleně táhne. První půlka docela jde, ale pak už jsem se do čtení musela vyloženě nutit.

09.01.2019 1 z 5