Verjuu Verjuu komentáře u knih

Logopedie v praxi - metodická příručka Logopedie v praxi - metodická příručka Josef Štěpán

Zlatý grál logopedie :)

18.11.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Další úžasné dílo paní Mornštajnové. Zasazování děje do 20. století prostě funguje, autorka je fakt špička v popisu takového děje, umí propojit vyprávění více postav. Za mě opět úžasná kniha!

08.11.2020 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Klasika. K této knize nejde napsat nic, co ještě nikdy nezaznělo. Je to skvost, je to zábavné, je to poutavé, má to šťávu, vtip, smutné momenty - prostě vše.
Na mou věru!

04.11.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knihu jsem přečetla za jeden den. Zajímavý poutavý příběh, autorka prostě ví jak na to. Bez pochyby patří mezi moje nejoblíbenější spisovatele :)

04.11.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Knížka se svěžím a zajímavým příběhem. Během dne na koupališti jsem ji s chutí přečetla.
Jasně, že se nerovná prvnímu dílu, to ani nemůže. Já neměla žádná očekávání, a tak mě vážně moc mile překvapila! :) Jako oddechovku doporučuju všem.

06.08.2020 4 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná knížka, příběhy se krásně prolínají a člověku se nepletou.. Skvělé dílo, neuvěřitelně čtivá. Za cca 14 hodin jsem ji měla přečtenou. Doporučuju!

07.07.2020 5 z 5

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

A zase jedna kniha z období druhé světové války, zase jedna kniha o nacistických zvěrstvech.
A zase jedna kniha, která mě nezklamala, dokonce překvapila. Musím říct, že jsem tuhle knížku brala do ruky s pocitem, že už mě ničím nemůže překvapit - vždyť co jsem o koncentračních táborech viděla filmů a četla knih. Ale povedl se jí pravý opak - četla jsem jedním dechem, za den a půl už jsem s lítostí četla poslední stranu. Skvělě napsaná, možná bych vytkla konec ve stylu ručně-stručně. Oceňuju ale epilog na závěr :)
Doporučuju!

22.06.2020 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherný příběh. Nejprve jsem viděla film, který byl skvělý, tak jsem se rozhodla pořídit si i knihu.
Nelituju! Knižní příběh byl ještě poutavější a hlavní postavy zajímavější. Skvělé čtení.

02.03.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Není co říct. Úžasná kniha napsaná jedinečným stylem. Určitě si chci přečíst i další autorčina díla! :)

20.08.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

SPOILER!

Ze začátku mi dělalo potíže se orientovat v čase i postavách. No, vlastně to byl trochu problém po celou dobu čtení :D Postupně mi to však přestalo vadit, jelikož příběh byl fakt zajímavý a já se nemohla dočkat závěru a rozuzlení.
Úplný závěr jako takový mě maličko zklamal a přišel mi "až moc", ovšem rozuzlení samotné.. No konec. Až po první jasné indicie jsem netušila, kdo je vrahem. A stejně se mi tomu nechtělo věřit!
Kniha je poutavá a moc mě bavila :)

20.08.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla, ale za dva dny nebylo o čem mluvit. Kniha je úžasná, oddechová a podle mého názoru hodně inspirovaná Pýchou a předsudkem :)

06.08.2019 5 z 5