Vendis Vendis komentáře u knih

Alenčina dobrodružství v říši divů Alenčina dobrodružství v říši divů Lewis Carroll (p)

I jako dospělá jsem se v tom ztracela a to mam fantazy docela ráda.
Filmove zpracovani od Tima Burtona je naopak paradni

19.09.2018 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Knížka se mi líbila, po záplavě severských detektivek s krví všude kam se podíváš je to taková klasika.

05.02.2018

Chlapidárium - deník otrlé holky Chlapidárium - deník otrlé holky Karolína Vrbasová

Za mne.. nic moc. Chápu, že to bude asi prvotina takže kvalita nebude nejvyšší. Ale jestli je tohle autobiografie, tak bych se s tim nechlubila...trochui to prijde jako deníček holky školou povinné, ne ženy, která chce zřejmě vtipně vyprávět o milostnych eskapadach.

10.01.2017 1 z 5

za mne fajn počtení. Nejlepší ze všech tří dílů. filmové zpracování je trochu jiné než knižní podoba, ale nemyslím si že to je špatný film

26.09.2013 3 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Nic moc, na dovču dobré, ale tak strasne naivní.
Nejlepsi je na tom Vivien, teda na začátku..

25.08.2022 2 z 5

Prsa a vajíčka Prsa a vajíčka Mieko Kawakami

Za mne knížka, která se mi četla hůř. Nejsem zvyklá na japonskou literaturu, a přišlo mi, že vyprávění se dost vleklo a nekteré odbočky a omáčky byly v knížce navíc. Ale vzhledem k tomu, že jsem si sama prošla umelým oplodněním tak to pro mne byl zajímavý vhled do problematiky v jiné kultuře.

08.05.2022

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Knížka zajímavá, vzhledem k memu stupni tehotenstvi bych radši ale četla něco příjemnějšího..

05.11.2019 3 z 5

Matkou ze dne na den Matkou ze dne na den Rowan Coleman

Ze začatku nic moc. Luis byl jak partner z cervene knihovny. Moc velka slaďarna. Pak se to trošku zkomplikovalo a vic to pripominalo realny zivot.. :D po prvnich 50 strankach jsem myslela ze to nedočtu, ale nakonec to bylo docela prima

17.04.2019 3 z 5

Wolf Hall Wolf Hall Hilary Mantel

Začátek knihy jsem louskala horko těžko,ale pak jsem se zacetla a vlastne se mi to moc libilo

08.04.2019 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Zkrácené Jist, meditovat, milovat.. jen na tu čast kdy byla Julia Roberts na Bali. :) nebo jako Coelho Alchymista..
Mně se to moc libilo...Čtivé, mile, klidné a k zamyšlení
Navic Bali je jedno z mist kam bych se chtela podivat, i diky filmu a ted i diky tehle knížce.

01.01.2019 5 z 5

Sběratel skleněnek Sběratel skleněnek Cecelia Ahern

Velmi milé čtení. Mám ráda muranske sklo a sklenene kulicky jsou mu vlastne hodne podobné.
Byl to muj unik od severskych detektivek, klidne a mile čtení na Vánoce

01.01.2019 4 z 5

Noční recepční Noční recepční John le Carré (p)

Jedna z mála knih, které jsem nedočetla

22.12.2018 2 z 5

Dlouhý sprint s ozvěnou Dlouhý sprint s ozvěnou Miroslav Žamboch

Vcelku hezke čtení, mam rada fantasy i detektivky a tohle je takovy mix, jen ten konec je dost uspechany, neskodilo by tomu pridat tak 10 stranek pred ty poslednich 4
Ale za mne: čtivé

09.10.2018 4 z 5