vemrazik vemrazik komentáře u knih

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Kniha na mé oblíbené téma - jak žijí lidé v jiných kulturách a pohnuté osudy žen. Moc dobře se mi četla, ale je pravda, že je to čtení dost smutné, obzvlášť s přihlédnutím k tomu, že jde o skutečný příběh.

14.12.2020 5 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Chris mě doopravdy irituje. Knihu jsem četla poprvé cca ve 20, teď o 7 let později mu stále nerozumím. Prostě je v něm něco, co mě zkrátka dráždí - asi proto, že mi přijde, že ten člověk snad vůbec nemá rozum... Ale když se nad příběhem i knihou zamyslím víc, musel být opravdu osobnost. Už jen kolik lidí na něj vzpomínalo, určitě to byl moc hodný a ochotný člověk, jen zkrátka můj mindset bude asi na hony vzdálený tomu jeho.
Knížka se mi ale četla dobře, rozhodně byla lepší a obsáhlejší než film.

14.12.2020 3 z 5

Nikdy jsem nebyla kdoví jaká fanynka, ale tyhle paměti mě přesvědčily o tom, že Schwarzenegger je opravdu osobnost. Jeho odhodlání a pevná vůle, díky kterým došlo ke splnění amerického snu jednoho Rakušana, jsou pro mě až neuvěřitelné.
Myslím, že film o Arnieho životě ještě nenatočili jen proto, že není tak snadné najít někoho, kdo by ho mohl hrát...
Za mě má jeho příběh všechno, rozhodně doporučuju přečíst.

14.12.2020 5 z 5