Velbana Velbana komentáře u knih

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Pouslouchala jsem audioknihu. A mohu jen a jen doporučit.Moc napínavá a krásná. Zvraty které překvapí. A konec Nááádherný.

27.02.2020 5 z 5

Angelika a král Angelika a král Anne Golon (p)

Na této knížce mně zaujalo nejvíc že vyhrála v kartách dům který postavil její manžel a oni ho zabavili.

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

"Tristan Miles vždy dostane co chce. A teď chce mně." Tato mne očarovala hned na začátku. "Tik,Tak." řekl čaroděj. Tahle krátká věta. Mě moc a moc pobavila. Ale to jak Harrison a Tristan jsou spolu na hřbitově. A Harrison se podívá na náhrobní kámen a řekne: "Tati tohle je Tristan." On položil svou ruku na ten kámen a cítíl že mu jeho otec předává štafetu. Tak to jsem měla pořádně na krajíčku. Ale ten konec Ten stál Fakt zato.

06.04.2024 5 z 5

Nezkrotná Angelika Nezkrotná Angelika Anne Golon (p)

Jakmile jsem začala číst cítila jsem kolem sebe ze začátku příjemné horko, písek v botách a příšernou žízeň. Dostal mě víc a víc do děje.

Inferno Inferno Dan Brown

Tato kniha je samé překvapení. Moc krásně se čte.

12.02.2020 5 z 5

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Noc v ráji je moc čtivá a krásná kniha. Je plná překvapení.

09.08.2019 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Když jsem se rozhodovala v knihkupectví jakou knihu si mám koupit. Padla mi do oka tahle.
Už ten název mi říkal že jí od někud znám. Tak jsem se do ní podívala. Trochu jsem se do ní začetla. A pak jsem věděla, že si tu knihu musím koupit. Viděla jsem ten film, ale chtěla jsem si přečíst i tuhle knížku. Nezklamala mně ani náhodou. Ba co víc. Jsem byla překvapená jak se mi ta kniha líbila.

19.09.2016 5 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Tuhle knížku jsem četla jako první od téhle autorky. Každá stránka mně brala víc a víc do děje až jsem si myslela že je to zkutečnost. Když jsem jí dočetla byla jsem tak neštastná že jsem jí začala číst od začátku. Teď když ji vidím na polici mám chuť ji vzít do ruk a zase začit číst.

07.09.2016 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Jak vám může jeden let hodně změnit život. Podle téhle knihy až moc.

06.04.2024 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Moc krásné čtení.

22.03.2021 5 z 5

Angelika a její láska Angelika a její láska Anne Golon (p)

Její láska je zpět Hurááááá.

10.11.2020 5 z 5

Angelika se bouří Angelika se bouří Anne Golon (p)

Tato kniha ze začátku byla pro mne hodně smutná. Ale pak se to rozjelo. Nejvíc se mně líbilo ten útěk na loď.

10.11.2020 5 z 5

Angelika - Cesta do Versailles 1. Angelika - Cesta do Versailles 1. Anne Golon (p)

Líbila se mi její cesta z podstvětí Paříže až na dvůr Krále.

10.11.2020 4 z 5

Angelika, markýza andělů – 2. část Angelika, markýza andělů – 2. část Anne Golon (p)

Super pokračování. Moc se mi líbí.

17.10.2020 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Moc čtivá kniha.

12.09.2019 3 z 5

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

K této knížce se ráda vracím. Vím jak to končí. Ale i přesto mně to vždy dojme.

28.12.2017 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Co člověk je schopny pro lásku udělat.

23.06.2014 5 z 5

Krátká kniha o dlouhém životě Bree. Smutné konce moc nemusím. Kápla mi nejedna slza. I tak se mi líbila.

06.09.2021 5 z 5

Angelika – Markýza andělů Angelika – Markýza andělů Anne Golon (p)

Krásný začátek serie. Na začátku jeji děctví. Moc krásná svatba.

17.10.2020 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer