V.Vendulii V.Vendulii komentáře u knih

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Moc dobře se to četlo a hlavní postavy byly sympatické, ale nějak nevím... Té love story a romantiky jsem se tedy moc nedočkala a asi jsem měla moc vysoká očekávání.

28.12.2019 3 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Dost mě překvapuje, kolik negativních komentářů tady je na to, že kniha má hodnocení skoro 90% ????
Za mě teda rozhodně palec nahoru, ačkoliv to nebylo něco, co by mě vyloženě posadilo na prdel. Mě se příběh moc líbil a rozhodně MUSÍM přečíst zbytek.
Ale přiznávám, že bych uvítala víc rozhovorů a míň uvažování Feyre.
Tamlina a Luciena jsem si zamilovala.

20.09.2019 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Asi jsem měla moc vysoká očekávání. Začalo mě to bavit teprve ve chvíli, kdy kniha končila. Hlavně na začátku jsem měla pocit, že to autorka sesmolila jen aby vyždímala ještě nějaké peníze z poblázněných teenagerek. Ale taky je možný, že jednoduše nejsem cílovka.

04.06.2019 3 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Já si prostě nemůžu pomoct, ale jediny na co jsem po přečtení myslela bylo "pane Bože, nuuuuuudaaaa"
Na knížku jsem se moc těšila, po tom co jsem si ji vyhlídla, ale za mě velké zklamání. Možná nejsem cílovka, jinak si to neumím vysvětlit.

08.01.2019 1 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Knížka se mi moc líbila, všechno co jsem tam chtěla mít tam bylo. Dokonce mě ani moc nerozčilovala hlavní hrdinka, což je u mě anomálie. :-D

! SPOILER !
Jediný co mě fakt dostalo bylo to tetování, to mi přišlo strašně přitažené za vlasy. Jakože "ta lucerna jsi ty," to jsem fakt vyvracela oči v sloup.
Nicméně si stejně nemůžu pomoct a dávám 5* a moc se těším na další díl. :)

27.12.2018 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Za mě super!:) Druhý díl se mi líbil víc než první, ale trošku mě zklamal konec, autorka nenechala žádné místo pro představivost a všechno nám prozradila. Já mám radši, když si nějaké drobnosti můžeme jen domyslet. Ale jinak rozhodně super knížka :)

04.08.2018 4 z 5