V.Marie V.Marie komentáře u knih

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Po dlouhé době super knížka. Konečně trochu něco jiného než jen prachatý chlap a spousta sexu. Příběh měl hlavu a patu, dobře se četl. Určitě si brzy přečtu znovu

22.02.2022 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Musím říct, že jsem si první přečetla komentáře, než jsem začala číst jsem ráda. Je to tedy emocionální příběh, ale nechtělo se mi nějak zvlášť brečet. Některé věci mohla autorka více popsat, rozebrat, jiné mi byly jasné od začátku, například to, kam Karla místo školy chodila, ale mám už dost načteno, tak jsem to nejspíš předpokládala. Určitě se těším na další díl, jestli bude. Shay s Landonem by měli určitě vtipný příběh :) uvidíme

10.11.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Za mě fajn oddechovka na jedno odpoledne. Nic moc složitého, prostě klasická romanťárna :)

28.12.2021 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Moc krásné a moc smutné. Příběh Rosie a Deana jsem v lásce moc neměla, proto jsem se obávala, ze i tato kniha mě nezaujme, ale wau!! Luna i Knight se navzájem zraňují, i když vlastně nechtějí, ale neumějí to jinak. Nakonec je jejich příběh moc hezky. Doporucuji!!!

08.06.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Kulti je král, to je jasný.

Další moc hezky příběh. Mariana je důkaz toho, že kvalita je více než kvantita. Nemusí mít na kontě 40 knih jako jiné autorky, aby o sobě dala vědět. Stačí pár ale pořádných.
Ano, Ano, Ano!

28.05.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Moc hezké. Sice Lena jako chůva se v knize skoro neprojevila, řekl bych ze dělala vše, jen se nestarala o Liama. Konec mohl byt trochu víc specifický, odjede nakonec nebo jak to vlastně bude? Dávám 4*

18.02.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

K teto knize se ráda vracím :) i přez to, ze má jen 200 stránek, mám pocit, že autorka uměla hezky obsah rozložit. Nic mi nechybělo ani nenadbívalo. Klidně bych uvítala i další díl, zajímá mě, co stálo v tom dopise :)

18.11.2021

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Jako Jo, kniha hezká, dobrý příběh, ale dost se mi to tahlo. Za mě je první díl určitě lepší :)

18.12.2021 3 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Sex, sex, sex. Ano, je to erotický román, ale tohle už je trochu moc. Dějová linka skoro žádná, ale sex popsaný na 3/4 knihy.
No, četla jsem lepší.

03.11.2021 3 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Kniha splnila má očekávání. Od teto autorky je to vždycky sázka na jistotu. Jako matka musím ale vytknout chování Melody, nejednou bych ji dala pár facek, jistě, Daria ji to moc neulehčovala, ale tak se matka podle mě nechová.
Dávám 5* a těším se na další díl. :)

30.10.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Rychlé, čtivé. Taková jednohubka. Romantická pohádka :)

27.10.2021 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Super, neslo se odtrhnout.

03.11.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

To byla jízda. Za mě top!

15.08.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Kniha se četla dobře, rychle to odsýpalo a děj měl hlavu a patu. 5/5

07.06.2023 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Sex-sprcha-sex-sprcha-sprcha-sex.. děj rychle odsýpal, až moc. Některé zásadní věci nejsou moc rozepsány, což naštve.
Dávám 3*

25.05.2022 3 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Hezké čtení, mohlo to být kratší, nebo děj zajímavější. Ze série asi nejslabší

06.04.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Autorka je prostě sázka na jistotu. Nečetla jsem od ni nic, co by nebylo kvalitní čtení. Kniha se mi moc líbila, je to sice smutné, ale takové věci se stávají. Rada se k tomu vrátím :)

02.02.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Super, určitě lepší než první dil. Kniha rychle odsýpala, ale zároveň nemám pocit, ze by mě autorka o něco ochudila. Takže doporucuji

01.01.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Hned v prvních dvou kapitolách to bylo smutné, ale bohužel se takové věci obyčejně dějí. Trosku jsem se obávala, ze kniha bude pokračovat v tomto módu, naštěstí se tak ale nestalo. Vlastně to bylo i docela vtipné, úsměvavé. Knihu vřele doporučuji

02.12.2021 5 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

Hezké čtení na propršené odpoledne. Kniha je taková klasika, docela předvídatelné. Některé věci mohly být více rozepsané, ale v konečném důsledku jsem spokojená. Už jsem si myslela, ze autorka ztratila nit poté, co jsem si přečetla Sliby Chyby.
Určitě si to ráda přečtu znovu. ;)

14.11.2021 5 z 5