uzivatel42014 uzivatel42014 komentáře u knih

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

I já se přidávám mezi nadšene čtenáře, kniha Co ukrývá jezero super čte se sama zajímavá zápletka, dobře napsané akorát ten první díl byl pro mě o fous lepší víc napínavý, ale už se těším na další dil

13.03.2023 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Mizející dívky moc dobře napsané, zajímavé řešení a různé zápletky to samé Dívka beze jména ale můj top je Matčin hrob to sem čuměla

20.03.2022 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Tak to byl nářez skvěle napsané a vůbec jsem nečekala jak to nakonec dopadlo no a teď čekat jak to nakonec dopadne s detektivem Kettem za mě nejlepší díl doporučuji všem a dávám 5 *

03.01.2024 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Teď docteno musím říct wow zase super zápletka vůbec jsem to nečekala už aby vyšla další

12.03.2023 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Kurátor nejlepší díl za mě top

20.03.2022 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Jako wau wau tohle nemělo chybu správně zamotaný a ten konec no super moc se mi líbila všem doporučuji

13.03.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tak tohle neměli opět chybu Poe a Tily nezklamaly skvělá série už se těším na další

22.01.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Dnes k ránu dočteno další skvělý díl všem doporučuji moje top série

09.11.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Tak tohle nemelo chybu bylo to napínavé a správně zamotany vůbec sem nečekala kdo všechno je v tom zapleteny jsem zvědavá kam se bude vyvíjet kariéra Roberta Ketta těším se na další dil

02.05.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Dneska doctena a wow opět Carter nezklamal napínavý od začátku až do konce

17.03.2023 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Kniha je zvláštně napsaná tak chaoticky, docela jsem se ztrácela čekala jsem víc ale úplně ji nezavrhuji

23.06.2022 3 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Nebylo to špatné, akorát mě tedy mrzí,že tentokrát to bylo jasné kdo je vrah,trochu slabší díl,ale moc mě zajímá co bude dál s hlavním vyšetřovatelem jak bylo naznačeno na konci

24.03.2024 4 z 5

Tajemný dům mrtvých Tajemný dům mrtvých Roxann Hill

Přinesl mi Ježíšek a musí říct že další skvělý díl správně zamotaný,napínavý sice jsem uhodla kdo to byl ,ale i tak supr čtení

05.01.2024 5 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Super kniha moc zajimava je zvláštní jak byla zlá nebo mstiva už od mládí, ale na druhou stranu ten zážitek s tím zmlacenim musel být fakt ošklivý

23.06.2022 5 z 5

Dívka v pasti Dívka v pasti Robert Dugoni

Opět skvěle napsané napínavé až do konce skvělá série všem doporučuji

26.05.2024 5 z 5

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Jako wau knížka,už se těším na další akorát se mi to zdá trochu dlouhé jak Kett bojuje s těmi lidmi od prvního dílu,ale super vše doporučuji

09.03.2024 5 z 5

Dívka na pláži Dívka na pláži Anna Johannsen

Dívka na pláži je super trochu moc rozvláčné,ale i tak se četla moc dobře zajímavý děj a napínavý všem doporučuji a těším se na další

18.07.2023 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Byla super akorát je zvláštní, že se i po smrti pořád řeší Jurek dobře napsané už se těším na další

01.03.2023 4 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

Závěr trilogie nejlepší zajímavé řešení situace všem kdo nečetl doporučuji

18.04.2023 4 z 5

Nezvaný pár Nezvaný pár Sarah J. Naughton

Knihu mi přinesl Ježíšek no musím říct,že jsem zklamaná byla tak zvláštne napsaná zápletka dobrá,ale divně překombinované

09.03.2024 2 z 5