Uma Uma komentáře u knih

Gerthruda Gerthruda Marie Jakoubková

Čekala jsem od knihy více.

06.09.2023 2 z 5

Jídlo není nepřítel Jídlo není nepřítel Michala Jendruchová

Čekala jsem od knihy více.. Některé příběhy lidí se strašně těžce čtou..

18.07.2023 3 z 5

Zvonkohra Zvonkohra Eliška Václavíková

Obsah knihy je sám o sobě dost originální. Styl psaní autorky mi sedl. Kniha rozhodně stojí za přečtení. Doporučuji.

13.05.2023 5 z 5

Pokoj v barvách štěstí 1 Pokoj v barvách štěstí 1 Hakuri

Krásná, roztomilá a smutná manga. Rozhodně doporučuji přečíst.

11.05.2023 5 z 5

Útok titánů 1 Útok titánů 1 Hadžime Isajama

Moc zajímavý začátek. Rozhodně doporučuji.

07.04.2023 5 z 5

Třeťák Třeťák Ella Fever

4,5*
Kniha má velice zajímavý příběh. Moc se mi líbí, že se v této knize řeší identita a sexualita. Převážně transgender. Kniha má své chyby, ale bylo to moc pěkné a odpočinkové. A rozhodně se mi moc líbily doplňkové obrázky.

01.04.2023 4 z 5

Co jsme si nikdy neřekli Co jsme si nikdy neřekli Yasmin Rahman

Krásná, vtipná ale zároveň strašně smutná kniha, která vezme za srdce. Rozhodně doporučuji přečíst! A doporučuji se podívat na všechny TW.

15.02.2023 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 17 Zaslíbená Země Nezemě 17 Kaiu Širai

Pěkné pokračování.

28.01.2023 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 16 Zaslíbená Země Nezemě 16 Kaiu Širai

Četla jsem tuto mangu v angličtině, protože jsem se nemohla dočkat až vyjde. Ale i přesto se mi strašně moc líbila. Miluji tuhle sérii!

23.10.2022 5 z 5

Nejvlivnější osobnosti naší doby Nejvlivnější osobnosti naší doby Roberto Mottadelli

Kniha je moc hezky zpracovaná, ale postupem času mě přestala bavit. Některé osobnosti, které tam jsou napsané nemusí být tolik známé a některé naopak ano, ale dozvíte se úplně nové informace o nich.

02.10.2022 4 z 5

Deník Rivky Lipszycové Deník Rivky Lipszycové Rywka Lipszyc

O koncentračních táborech, ghettu a tihle zvěrstvech druhé světové války jsem už četla pár knih.. Ale deník, který byl napsán přímo Rivkou v této knize je naprosto jiný. Nedokázala jsem ho přečíst na jeden dech, protože je plný všech emocí, její trápení a je to hrozně silné. Donutí to člověka přemýšlet. Také tato kniha je obohacena o jiné informace a fotografie což je za mně velké plus.

10.08.2022 5 z 5

Hrobka Hrobka Josef Strauss

Kniha mě vůbec nevtáhla do děje a už od začátku mě bolelo vidět schválně viditelné češtinářské chyby.

14.03.2022

Podle náhodného výběru Podle náhodného výběru Max Eisen

Kniha mě ze začátku vůbec nebavila, ale postupem čtení to bylo lepší. Musím uznat, že kniha Tatér z Osvětimi je mnohem lepší.

13.09.2021 2 z 5

Doupě nestvůry Doupě nestvůry Robert Lawrence Stine

Fajnová knížka.

07.01.2021 4 z 5

Strašliví loupežníci a jejich krvavé kousky Strašliví loupežníci a jejich krvavé kousky Martin Pitro

Nádherná kniha. Zamilovala jsem si jí. Rozhodně doporučuji.

Noční můry! Noční můry! Kirsten Miller

Skvělá kniha. Doporučuji.

Prima kámošky Prima kámošky Dagmar Geisler

Ani trochu mě kniha nebavila.

07.01.2021 1 z 5

Kouzelné krystaly Kouzelné krystaly Georgie Adams