Uma Uma komentáře u knih

Zdál se mi zase ten stejný sen 3 Zdál se mi zase ten stejný sen 3 Joru Sumino

Nádherné ukončení této třídílné série.

07.02.2024 5 z 5

Lucerna Lucerna Alois Jirásek

Drama mě mile překvapilo. Rozhodně doporučuji přečíst a třeba dát do maturitní seznamu. ^^

07.02.2024 5 z 5

Slaďák Slaďák Philippa Rice

Basic.

30.01.2024 2 z 5

To bylo tvé jméno. 03 To bylo tvé jméno. 03 Makoto Šinkai (p)

Nejsmutnější závěr, který k této sérii mohl být..

12.12.2023 5 z 5

Supro: Hrdinové na dluh Supro: Hrdinové na dluh Štěpánka Jislová

Čekala jsem od komiksu více. Nebylo to zas tak dobré.

28.11.2023 3 z 5

Každý jeden den Každý jeden den Gabriel Bá

*4,5
Moc dobré k zamyšlení nad životem.

28.11.2023 4 z 5

Fotograf z Mauthausenu Fotograf z Mauthausenu Salva Rubio

Silný příběh. Nové informace, které se z knih, které vypráví příběhy z Osvětimi nedočtete. Doporučuji.

21.11.2023 5 z 5

Sára Sára Marie Jakoubková

Námět příběhu byl velice zajímavý. Ze začátku byla kniha i velice poutavá, jenže pak se to začalo vléct.. První zápletka byla zajímavá.. Ale ke konci to začínalo být divné. Důvody všech osob, které spáchali špatné činy mi přijdou příliš chabé. Mohlo to být o moc lepší.

30.10.2023 2 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

trápení..

13.08.2023 2 z 5

Recept na lásku Recept na lásku Jarrett Melendez

Moc moc moc roztomilý komiks, který se hodí do klidného dne. Čtenář si u toho hezky odpočine a zabije kus času. Velice doporučuji.

28.07.2023 5 z 5

Tesáky Tesáky Sarah Andersen

Roztomilá knížečka.

27.03.2023 5 z 5

Spokojené kaktusy Spokojené kaktusy John Pilbeam

Tato kniha je první, kterou jsem si objednala o kaktusech na základě recenzích. Kniha má nádherné ilustrace a vůbec mě nezklamala. Je vhodná pro začátečníky. Vše je stručně vysvětlené a porozumí tomu každý. Naprosto doporučuji pokud si chcete pořídit sukulent či kaktus.

12.01.2023 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 2 Sbohem, má růžová zahrado. 2 Dr. Pepperco

Pokračování bylo pěkné.

06.11.2022 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 1 Sbohem, má růžová zahrado. 1 Dr. Pepperco

První díl se mi velice zalíbil. Byl velice oddechový. Rozhodně tuto mangu doporučuji přečíst pokud máte rádi historii a poprvé čtěte mangu či patříte mezi "nováčky". :)

04.11.2022 5 z 5

Nesmělí Nesmělí Marta Dancingerová

Jako většina čtenářů, povídky extra nečtu.. Ale tady ta kniha s povídkami mě neskutečně zaujala. Má to zajímavá témata a dokonce je tam povídka s LGBTQ+ tématikou což velice oceňuji. Rozhodně doporučuji přečíst.

01.09.2022 5 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 14 Zaslíbená Země Nezemě 14 Kaiu Širai

Neskutečně miluji tuto sérii. Každý díl je úžasný.

22.08.2022 5 z 5

Básně Básně Karel Toman (p)

Pěkné básničky, ale ne vždy jsem pochopila co tím autor chce říct.

03.08.2022 4 z 5

Defekt citu Defekt citu L. K.

Moc se mi líbí všechny básničky a nějaké ty tipy jak si zpestřit sexuální život, ale je jich tam hodně málo.

02.08.2022 5 z 5

Nejděsivější československé zločiny Nejděsivější československé zločiny Jaromír Slušný

Kniha se čte lehce. Všechny případy jsou zajímavé a některé nejsou ani tolik známé. Ale postupem času mi to začalo přijít zdlouhavé a celkem nudné, protože některé případy znám či mě moc nebavili. Ale je to kniha s pěkným nápadem.

01.08.2022 4 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Čekala jsem od toho více. Kniha je na styl amerických filmů, takže mě to tolik nebavilo. Možná je mířena na mladší čtenáře.

18.03.2022 3 z 5